امضای سند وقیحانه ۲۰۳۰ مطابق مکتب امام راحل نیست/ امام (ره) هیچ‎گاه از استکبار نهراسید/ مدعیان خط امام قانونمداری را از امام راحل یاد بگیرند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 162 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:40 ق.ظ، سه شنبه، 16 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه امام راحل با مردم صادق بود و هیچ نکته پوشیده‎ای با مردم نداشت، گفت: امضاء کردن سند وقیحانه ۲۰۳۰ به طور مخفیانه با مکتب امام راحل مطابقتی ندارد.

به گزارش سرویس سیاسی رادکانا به نقل از فارس؛ مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) امشب به همت ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی در مسجد حجتی این شهرستان برگزار شد.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان ضمن تسلیت 15 خرداد و رحلت امام خمینی (ره)، اظهار کرد: امام (ره) در 12 بهمن سال 1357 با استقبال باشکوه مردم وارد کشور شد و در 14 خردادماه سال 1368 با بدرقه میلیونی از جمع ملت ایران رفت.

**فتنه‎گران 88 با مشاهده انتخابات سال 1396 خجالت بکشند

شجاع نصرتی ادامه داد: مهم‎ترین دلیل محبوبیت و عظمت امام راحل این بود که امام (ره) مرد خدا بود و تنها برای خداوند کار می‎کرد و از همان روز نخست که قیام را آغاز کرده بود تنها برای خداوند به پا خاست نه برای حب، جاه و مقام، از این رو مردم نیز قدردان زحمات امام راحل بودند.

وی بزرگترین دغدغه امام راحل را گره‎گشایی از مشکلات جامعه بشری و خدمت به خلق دانست و افزود: در صورتی که کار برای رضای خداوند باشد خداوند به آن کار برکت می‎دهد.

نصرتی مطرح کرد: یکی از ویژگی‎های امام راحل برخورداری از شجاعت بود طوری که جز خداوند از هیچ کسی ترسی نداشتند و در برابر قدرت‎های بزرگ سینه سپر می‎کردند حال امروز باید بیبنیم آیا این شجاعت در نزد دولتمردان و تصمیم‎گیران ما وجود دارد و یا اینکه مغلوب دشمن شدند؟ امام راحل می‎فرمودند برای یک لحظه نیز از دشمن نترسیده است اما متأسفانه امروز برخی در کشورمان از سازش با کدخدا سخن می‎گویند این در حالی است که امام راحل هیچ‎گاه با کدخدا سر سازش نداشتند و کدخدا را شیطان بزرگ لقب می‎دادند و می‎فرمودند ما کدخدا را زیرپا می‎گذاریم.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان ساده‎زیستی را از دیگر ویژگی‎های امام راحل برشمرد و اذعان کرد: شرایط زندگی امام راحل آنقدر ساده و بی‎تکلف بود که دولتمردان دنیا به امام (ره) غبطه می‎خوردند، امام راحل هیچ‎گاه دچار دچار اشرافی‎گری نشد و امروز باید پرهیز از اشرافی‎گری را در زندگی مدیران امروز ببینیم حال آنکه با مشاهده وضعیت مدیران متأسفانه فاصله از راه، مکتب و مرام امام راحل به چشم می‎خورد که همه مصیبت‎های امروز ما و از بین رفتن برکت از کارهای ما ناشی از فاصله گرفتن از مکتب امام (ره) است.

وی با بیان اینکه قانونمداری از ویژگی‎های برجسته امام راحل بود، با اشاره به انتخابات سال 1388 و 1396، تصریح کرد: انتخابات سال 1388 با انتخابات سال 1396 از عرش تا فرش متفاوت است و حاکی از آن است که مدعیان خط امام باید قانونمداری را از امام راحل یاد بگیرند.

نصرتی افزود: در سال 1388 رئیس جمهور منتخب 24 میلیون رأی و شخص دوم که سرکرده فتنه‎گران بود 13 میلیون رأی آورد که همه مشاهده کردند چگونه نفر دوم قانونی را که در مرام امام راحل جایگاه ویژه‎ای داشت، زیرپا گذاشت اما امسال در انتخابات 1396 نفر دوم انتخابات به نظر شورای نگهبان احترام گذاشت و اعلام کرد برای ما اصل مر قانون است.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه افرادی که سال 1388 فتنه ایجاد کردند باید خجالت بکشند، بیان کرد: با مقایسه دو انتخابات سال 1388 و 1396 مشاهده می‎کنیم تفاوت بسیاری بین دو انتخابات وجود دارد.

* مکتب امام راحل در غربت قرار گرفته است/ عبادت خداوند بدون بصیرت سیاسی ارزشی ندارد

وی با بیان اینکه کسی یاور و پیرو امام راحل است که در شرایط حاضر به آرمان‎های امام راحل پایبند باشد، اذعان کرد: ویژگی دیگر امام راحل و به عبارتی قله مکتب امام خمینی (ره) استکبارستیزی بود، امام راحل به روی امپراطوری شرق و غرب خط بطلان کشید و هیچ‎گاه از استکبار و ظالمان نهراسید.

نصرتی دفاع از مظلومان را ویژگی دیگر امام خمینی (ره) دانست و یادآور شد: دفاع از مظلومان سراسر دنیا از دغدغه‎های امام راحل بود از این رو آخرین جمعه ماه مبارک رمضان را برای دفاع از مردم مظلوم فلسطین روز قدس نامگذاری کردند که این اندیشه بلند امام راحل خواب استکبار و رژیم صهیونیستی را پریشان کرده است.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان با اشاره به فرامین امام راحل مبنی بر اینکه یک تار موی کوخ‎نشینان را با دنیای کاخ‎نشینان عوض نمی کنم، تصریح کرد: کلام و مکتب امام راحل باید سرلوحه مسؤولان امروز باشد و از آن درس بگیرند تا به مردم خدمت صادقانه کنند.

وی با بیان اینکه امام راحل با مردم صادق بود و هیچ نکته پوشیده‎ای با مردم نداشت، خاطرنشان کرد: اما مسؤولان امروز مخفیانه و محرمانه سند بسیار وقیحانه 2030 را امضاء کردند که مقام معظم رهبری فرمودند نظام به هیچ عنوان زیر شانه این سند نخواهد رفت، حال سوال این است امضاء کردن سند 2030 به طور مخفیانه چه مطابقتی با کتب امام راحل دارد وقتی امام (ره) با مردم صادق بودند؟

نصرتی متذکر شد: این چه سندی است که دختران و پسران کشورمان در پایان دوران متوسطه باید ارتباط با همجنس و غیرهمجنس را یاد بگیرند؟سندی که درس جهاد و شهادت را از آن حذف کردند؟

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان با بیان اینکه عبادت و بندگی خداوند بدون برخورداری از بصیرت سیاسی ارزشی ندارد، تصریح کرد: این روزها مکتب امام راحل در غربت قرار گرفته است، کجای مکتب امام راحل به شیطان بزرگ کدخدا می‎گوید؟ کجای مکتب امام راحل می‎گوید که باید مرگ‎ها را از شعارها حذف کرد؟ در حالی که مرگ ما نثار آمریکا، اسرئیل و فتنه‎گران است امروز عده‎ای به دنبال حذف مرگ از شعارها هستند؟

*برخی امروز از مبارزه خسته شدند/ خستگی و سازش با کفر در مکتب امام راحل وجود نداشت

 وی ادامه داد: در حالی که امام آمریکا را ام‎الفساد قرن، شیطان بزرگ و عامل همه مشکلات بشر دانستند امروز برخی به دنبال حذف شعار «مرگ بر آمریکا» هستند.

نصرتی با بیان اینکه اگر در زندگی فردی و اجتماعی به کلام رهبری گوش نسپاریم باید خسارت فراوانی بپردازیم، اذعان کرد: امام با خودباروی و خوداتکایی بر جنگ تحمیلی هشت ساله غلبه کرد اما امروز برخی می‎گویند باید زلف خود را با آمریکا و چند کشور اروپایی گره بزنیم تا مشکلات کشور را حل کنیم! این در حالی است که ارتباط با کشورهای متخاصم هیچ‎گاه در دستور کار امام راحل نبود، امروز برخی از مبارزه خسته شدند اما هیچ‎گاه خستگی و سازش با کفر در  مکتب امام (ره) راه نداشت.

معاون هماهنگ کننده نماینده ولی‎فقیه در سپاه نینوا گلستان تاکید کرد: اگر امروز از مکتب امام راحل و گفتمان امروز مقام معظم رهبری فاصله بگیریم قطعاً دچار انحراف می‎شویم.

انتهای پیام/

ارسال نظر