امنیت مردم و جامعه خط قرمز سپاه است / سیلی های بعدی محکمتر خواهد بود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 108 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:54 ق.ظ، چهارشنبه، 31 خرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه نینوا گلستان گفت : اقدام سپاه در حمله موشکی به تروریستهای داعش در دیرالزور به موقع و سنجیده بود و باعث شد تا دشمنان این ملت عظمت و حقانیت انقلاب اسلامی را درک کنند و قطعا سیلی های بعدی محکمتر خواهد بود.

به گزارش سرویس جهاد و مقاومت رادکانا؛ سردار رحمت الله صادقی فرمانده سپاه نینوا گلستان در گفتگو با خبرنگار ما در خصوص حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر تروریستها در دیرالزور سوریه اظهار کرد : این اقدام سپاه کاملا بجا ، منطقی و حساب شده بود و باعث شد تا روحیه مردم و جبهه مقاومت در منطقه بعد از حملات تروریستی به مجلس و حرم امام راحل(ره) تقویت شود .

سردار صادقی افزود : داعش با حمایت آمریکا و آل سعود خائن به اسلام و مسلمین به اقدامات خبیثانه خود ادامه می دهد و حمله موشکی سپاهیان اسلام به مقر تروریستها در دیرالزور پیامی قاطع برای حامیان آنها نیز بود که حواس خود را جمع کرده و با دم شیر بازی نکنند .

وی تصریح کرد : جمهوری اسلامی در مسئله امنیت ملی با احدی شوخی ندارد و امنیت پایدار مردم را خط قرمز خود می داند لذا در پاسخ به شهادت تعدادی از هموطنان ما در 17 خرداد ماه در مجلس و حرم امام راحل (ره) ، درس خوبی به تروریستها و ایادی آنها داد .

فرمانده سپاه نینوا استان گلستان خاطر نشان کرد : حمله به حرم امام خمینی(ره) نشان دهنده کینه عمیق جریان تکفیری – منافقین از حقانیت راه امام و انقلاب اسلامی دارد و کوردلان بدانند نظام جمهوری اسلامی با این جبهه کور هیچگاه دست دوستی نخواهد داد.

صادقی اضافه کرد : حمله موشکی به ساختمان تروریستها دردیرالزور فقط بخشی از توان موشکی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بود و قطعا دشمنان اگر بخواهند به اقدامات خباثت بار خود ادامه دهند و مردم بیگناه را به خاک و خون بکشند با سیلی محکمتری از سوی ملت ایران مواجه خواهند شد.

وی سپاه پاسداران را فرزند ملت و حافظ دستاوردهای انقلاب اسلامی خواند و یادآور شد : با اقدام به موقع سپاه در پاسخ به حملات کور تروریستها دل مردم ایران شاد شد و جبهه مقاومت در منطقه نیز روحیه ای مضاعف گرفت و دشمنان فهمیدند که نمی توانند با تحریم ایران و اقدامات ظالمانه جلوی پیشرفت و عظمت ملت ایران را بگیرند .

سردار صادقی بیان کرد : همانطور که مقام معظم رهبری تاکید کردند آمریکا و جبهه مقابل ایران اسلامی نخواهند توانست به ایران سیلی بزنند و بالعکس این ملت ایران خواهند بود که به آنها سیلی می زنند و دیدیم که این موضوع با اقدام سپاه بوضوح تحقق یافت .

فرمانده سپاه نینوا گلستان افزود : قطعا این حمله با اطلاع دو کشور عراق و سوریه انجام شده و برای حامیان جبهه مقاومت و دوستان ما پیام صلح و آشتی و برای داعش ، آل سعود و مرتجعین منطقه و حامیان آنها رعب افکن خواهد بود .

صادقی در پایان تاکید کرد : نهاد مقدس سپاه ؛ پاسدار انقلاب ، نظام اسلامی ، آرمانهای امام و رهبری است و هم دشمنان و هم دوستان با اخلاص و هم کسانی که گاهی دلشان می لرزد بدانند که جمهوری اسلامی ایران مستحکم ایستاده است و به دشمنان انقلاب اسلامی به اقتضای دشمنی شان سیلی خواهد زد و تردید نکنید که حتی کوچکترین حرکت از سوی دشمنان بی پاسخ نخواهد ماند .

انتهای پیام /

ارسال نظر