امنیت منطقه کردکوی بخصوص درازنو برای گردشگران عالی است/یکی برج تاریخی رادکان بسیار عالی بود/ساک غذای خوشمزه مردم کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 526 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:50 ق.ظ، یکشنبه، 10 مرداد، سال 1395 نظرات دیدگاه‌ها برای امنیت منطقه کردکوی بخصوص درازنو برای گردشگران عالی است/یکی برج تاریخی رادکان بسیار عالی بود/ساک غذای خوشمزه مردم کردکوی+تصاویر بسته هستند

امنیت منطقه کردکوی بخصوص درازنو برای گردشگران عالی است، حتی ما شب دوچرخه ها را بدون محافظ و قفل به حال خود رها کردیم، هیچ مشکلی ایجاد نشد.

photo_2016-07-30_20-19-00به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا، امنیت منطقه کردکوی بخصوص درازنو برای گردشگران عالی است، حتی ما شب دوچرخه ها را بدون محافظ و قفل به حال خود رها کردیم، هیچ مشکلی ایجاد نشد.

مورد دیگر برمی گردد به مردم منطقه کردکوی که بسیار مهمان نوازاند و هر کمکی از دستشان برآمد برای ما دریغ نکردند که در اینجا از همه آنها تشکر می کنم.

خبرنگار رادکانا مصاحبه کوتاهی با محمد متین پور سرپرست گروه گردشگری دوچرخه سواری آراکس انجام داده است که در ذیل میخوانید:

IF


رادکانا: لطفا خودتان را معرفی کنید:

محمد متین پور هستم سرپرست گروه گردشگری دوچرخه سواری آراکس.

رادکانا: میشه گروه گردشگری دوچرخه سواری آراکس را برای خوانندگان ما بیشتر معرفی کنید؟

شرکت فرهنگی ورزشی آراد دوچرخ با شماره ثبت 447731 با عنوان گروه دوچرخه‌سواری و گردشگری آراکس در آبان ماه ۱۳۸۹ فعالیت خود را در تهران با هدف ایجاد تورهای گردشگری با محوریت سفر با دوچرخه آغاز نمود.

هدف ما در گروه آراکس برگزاری تورهای یک روزه و چند روزه دوچرخه سواری در تهران و سایر استان‌های کشور به منظور طبیعت گردی و ترویج فرهنگ دوچرخه سواری بین تمامی اقشار جامعه است.

photo_2016-07-30_20-19-19

رادکانا: تور دوچرخه سواری شما از کجا شروع و در کجا خاتمه پیدا میکنه؟

از دیباج شروع کردیم و پس از طی 42 کیلومتر با دوچرخه به درازنوی کردکوی رسیدیم و انشاا… امروز سعی می کنیم از طریق جاده اصلی درازنو به طرف شهر کردکوی حرکت کنیم.

رادکانا: علت انتخاب منطقه کردکوی برای دوچرخه سواری گروه شما چه بوده است؟

گروه گردشگری آراکس سعی میکند به همه جای ایران با دوچرخه سفر کند تا فرهنگ دوچرخه سواری را رواج دهد و همچنین به مردم نشان دهیم می شود برای مسافرت و گردش از دوچرخه استفاده کرد.

به همین منظور گروه آراکس این بار کردکوی را بخاطر فصل زیبا و آب و هوای عالی و طبیعت بکر آن انتخاب کرده است.
photo_2016-07-30_20-19-43

رادکانا: چه چیزی برای گروه شما در منطقه کردکوی جالب بوده است؟

یکی برج تاریخی رادکان بسیار عالی بود و از همه جالب تر طبیعت زیبای اینجاست که هر نیم ساعت در مسیر حرکت ما تغییر می کرد این خودش یکی از جاذبه های منحصر بفرد اینجاست.

رادکانا: امنیت در گردشگری یکی از اساسی ترین مورد بحساب می آید شما امنیت را در شهرستان کردکوی برای گردشگران چگونه دیدید؟

امنیت منطقه کردکوی بخصوص درازنو برای گردشگران عالی است، حتی ما شب دوچرخه ها را بدون محافظ و قفل به حال خود رها کردیم، هیچ مشکلی ایجاد نشد.

مورد دیگر برمی گردد به مردم منطقه کردکوی که بسیار مهمان نوازاند و هر کمکی از دستشان برآمد برای ما دریغ نکردند که در اینجا از همه آنها تشکر می کنم.

photo_2016-07-30_20-19-19

رادکانا: آیا از غذاهای سنتی شهر کردکوی استفاده کردین؟

بله خصوصا غذایی بنام ساک که عالی و خوشمزه بود.

رادکانا: گروه شما از چند نفر در این تور گردشگری تشکیل شده است؟

این گروه از 21 نفر آقا و خانم تشکیل شده است.

رادکانا: چه پیشنهادی برای توسعه گردشگری منطقه کردکوی دارید؟

اگر سایتی برای معرفی منطقه درازنو و امکانات آن باشه خیلی خوب خواهد بود و همچنین سرویسی دهی برای گردشگران کم است.

photo_2016-07-30_20-22-55

رادکانا: آقای متین پور حرفی پایانی تان:

از مردم شریف و با فرهنگ کردکوی بخاطر مهمان نوازی خوبشان تشکر می کنیم.

به امید دیدار…

گزارش و عکس از خبرنگار رادکانا: یعقوی محمودی

انتهای پیام/

نظر دهی بسته شده است