امیدواریم در آینده قیمت تمام شده آب وفاضلاب از سوی مسئولین بازنگری شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 500 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:33 ب.ظ، دوشنبه، 1 مهر، سال 1392 نظرات بدون نظر

دکتر طاهری نماینده مردم نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورای اسلامی از تاسیسات شرکت آب وفاضلاب استان گلستان بازدید کردند .

thumb233-b332d130d4270ed02017c921ec0f2514در این دیدار  ابتدا مهندس هاشمی سرپرست شرکت ضمن خیر مقدم به اهم فعالیتها و اقدامات و برنامه ریزی شرکت در قالب طرح های فوری اضطراری کوتاه مدت و بلند مدت وکیفیت آب شرب وطرحهای فاضلاب اشاره و این اقدامات را از مهمترین تصمیمات جهت ارائه خدمات مطلوب به شهروندان استان دانست.
وی تسریع در بهره برداری و مطالعه پروژه های فاضلاب و اجرای طرح های آبرسانی جهت رفع کمبود آب، فراهم کردن شرایط برای فروش و نصب انشعابات جدید فاضلاب، بازسازی و مهندسی مجدد تاسیسات از جمله اقدامات صورت گرفته در حوزه آب وفاضلاب شهری استان گلستان بیان کرد
به گفته مهندس هاشمی  برون سپاری فعالیتها،توسعه آزمایشگاههای آب و فاضلاب و تجهیز آن،توجه به امر آموزش مداوم نیروهای انسانی،استفاده از تجهیزات و خدمات و تکنولوژیهای جدید جهت اجرای شبکه های فاضلاب، استفاده از فن آوریهای نوین و ابزار دقیق برای کنترل هرچه دقیق تر تاسیسات آب را از جمله این فعالیت ها محسوب می شود.
وی در ادامه با اشاره به اینکه یکی از دغدغه های ما در شرکت آب وفاضلاب بحث نقدینگی است خاطر نشان کرد امیدواریم با همت و تلاش نمایندگان استان هر چه سریعتر موانع و مشکلات پیش رو در اجرای پروژهای نیمه تمام شرکت آب وفاضلاب مرتفع شود.
نماینده مردم گرگان و آق قلا در مجلس شورا ی سلامی گفت: با عنایت به شروع کار دولت یازدهم امیدواریم توجه جدی در خصوص جذب تخصیص اعتبارات حوزه صنعت آب فاضلاب استان صورت گیرد.
دکتر طاهری تصریح کرد نمایندگان استان گلستان تمام تلاش خود را در جهت اخذ مجوزهای لازم برای اجرای پروژه های مهم آب وفاضلاب در حوزه وزارت نیرو انجام داده و از هیچ کوششی دریغ نخواهند کرد.
وی با اشاره به پایین بودن قیمت تمام شده آب بهاء خاطر نشان کرد امیدواریم در آینده بازنگری در قیمت تمام شده آب وفاضلاب از سوی مسئولین وزارت نیرو صورت گیرد تا مدیران در حوزه صنعت آب وفاضلاب بتوانند مشکلات پیش رو را برطرف نمایند.
وی با بیان اینکه دهه چهارم به دهه پیشرفت و عدالت نامگذاری شده ابراز داشت به فرموده رهبر انقلاب، باید الگو ها و مدل هایی را طراحی کنیم که بعد از دهه چهارم توانسته باشیم عدالت را در تمام نقاط استان فراهم کنیم  و مردم طعم شیرین پیشرفت و عدالت را با تمام وجود در زندگی روزمره لمس کنند.
در ادامه دکتر طاهری از مراحل مختلف تصفیه خانه آب شرب ناهارخوران و تصفیه خانه فاضلاب شهر گرگان بازدید کرد.

ارسال نظر