انتخابات تابلوی تمام نمای انقلاب، تجدید پیمان مجدد برای وحدت ملی، شور و شعور سیاسی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 615 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:31 ب.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی برای عوامل مجری در کردکوی با حضور مسئولین و ۱۵۰ تن از ناظران انتخابات کردکوی برگزار گردید.

22223111 (1)به گزارش رادکانا، همایش توجیهی هیئت نظارت بر انتخابات  شوراهای اسلامی برای عوامل مجری ساعت 10 صبح امروز در سالن اجتماعات جهاد کشاورزی شهرستان با حضور حیدر پور معاون فرماندار، رئیس اداره اطلاعات شهرستان، مدیر جهاد کشاورزی، صالح افتخاری رئیس هیئت  نظارت بر انتخابات شوراهای اسلامی شهرستان، دکترصابری  رئیس هیئت نظارت بخش مرکزی در جمع 120 تن از ناظران شهرستان برگزار گردید.

حیدر پور معاون فرماندار و سخنران همایش با عرض تبریک بمناسبت ولادت امام جواد (ع) عنوان کرد: انتخابات تابلوی تمام نمای انقلاب، تجدید پیمان مجدد برای وحدت ملی، شور و شعور سیاسی، موجب یاس و ناامیدی دشمنان و از ویژگی های مهم حکومت های مردمی و مرم سالار است.

وی در ادامه افزود: حضور حداکثری، قانون مداری، عدالت محوری و امانتداری از ویژگی های انتخابات در کشور ماست که نمونه آن در هیچ جای دیگر جهان به این کیفیت وجود ندارد و یافت نمی شود.

حیدر پور اظهار داشت: دشمن در صدد آن است که انتخابات ما را به چالش بکشاند و با طرفندهای مختلف به این کار دست می زند و ما باید هوشیار باشیم خصوصا با امنیت انتخابات را اجرا نماییم و باید همه مسایل پیرامون را بخوبی رصد کنیم که انشاالله انتخاباتی در تراز نظام و منویات مقام عظمای ولایت و رهبری را به معرض دید و نگاه جهان بگذاریم.

دراین همایش دکتر صابری مسئول ناظرین مرکزی انتخابات گفت: برشمردن شرکت کنندگان در خصوص اینکه در انتخابات،  تذکرات آیین نامه ای انتخابات، و اینکه حداکثر تعامل با شرکت کنندگان صورت گیرد و حال افراد ملاک ما بوده است تا انشاالله انتخابات خوب و کم حاشیه ای را برگزار نماییم.

بیدر نامنی کارشناس انتخابات در انتها به تفکیک در خصوص مسئولیت ها و چگونگی برگزاری و استقرار نیروهای ناظر در انتخابات توضیحات  مبسوتی را بیان نمود.

 htjdk

ارسال نظر