انتخابات تشکل مهدهای کودک بهزیستی کردکوی و بندرگز+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,638 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:59 ب.ظ، دوشنبه، 16 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

انتخابات تشکل مهدهای کودک بهزیستی با حضور روسای بهزیستی بندرگز و کردکوی، مدیران مهدهای کودک کردکوی و بندرگز، مشاور فرماندار در امور بانوان فرمانداری و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی در محل اداره بهزیستی کردکوی برگزار شد.

IMG_0007به گزارش خبرنگار رادکانا، انتخابات تشکل مهدهای کودک بهزیستی با حضور روسای بهزیستی بندرگز و کردکوی، مدیران مهدهای کودک کردکوی و بندرگز، مشاور فرماندار در امور بانوان فرمانداری و نائب رئیس شورای اسلامی شهر کردکوی و رابط حراست بهزیستی در محل اداره بهزیستی کردکوی برگزار شد.

موسی طیبی فر رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی در این مراسم ابتدا ضمن خیر مقدم و تشکر از حضور تمام مدیران مهدها به تشریح شیوه نامه نحوه برگزاری انتخابات تشکل مهدهای بهزیستی پرداخت و جزئیات اهداف تشکل ها و انتظارات سازمان بهزیستی از این تشکل غیر دولتی را بیان کرد.

وی در ادامه افزود: بهزیستی کردکوی با تبعیت از سیاست راهبردی رقیه رحمانی مدیرکل سازمان بهزیستی استان گلستان بر عملکرد مهدهای شهری و روستامهدها نظارت مستمر خواهد داشت و انتظار ما این است که مدیران و کارکنان مهدها نسبت به ارتقای دانش تخصصی شان و افزایش راندمان کیفی و کمی خدمات و فعالیت های مورد نظر حوزه اجتماعی بهزیستی استان مبادرت نمایند و همواره با نظر سنجی صحیح نسبت به برگزاری دوره های آموزشی مورد نیاز مهدها با هدف رشد و ارتقاء سطح دانش کوشا باشند.

طیبی فر بر رعایت شاخص ها و استانداردهای لازم در درجه بندی مهدها و رعایت تعرفه اعلام شده تاکید کرد و همگان را تشویق به انجام پژوهش های مرتبط با مداخلات موردنظر بهزیستی نمود و ضمن اعلام حمایت از فعالیتهای آموزشی و اجتماعی و فرهنگی مهدهای کودک، آنها را به یک بهزیستی کوچک تشبیه نمود و خواهان افزایش رضایتمندی خانواده های کودکان و تکریمشان شد.

سپس آسیه جعفری رئیس اداره بهزیستی شهرستان بندرگز سخنان مبسوطی را از فعالیتها و عملکرد گسترده مهدهای شهری و روستامهدهای بندرگز ارائه داد و انتظارات سازمانی را از این تشکل اعلام نمود و تاکید کرد: تشکل ها به شرح وظایفشان آگاهی کامل داشته باشند تا بتوانند مطالبات دیگر مهدها را به خوبی پیگیری نمایند و مشکلات همه مهدها را مرتفع نمایند.

وی افزود: افراد انتخاب شده از هر مهد یا شهرستانی که باشند می بایستی خود را متعلق به هر دو منطقه کردکوی و بندرگز بدانند و با بهزیستی هماهنگ باشند.

فرشته ترک مشاور فرماندار کردکوی در امور بانوان و نائب رییس شورای اسلامی ضمن خرسندی از حضور بانوان فعال بهزیستی در عرصه فعالیتهای اجتماعی در سطح دو شهرستان و گسترش این عملکرد در سطح کل بهزیستی استان گلستان و ضمن حمایت از اجرای برنامه انتخابات جهت تشکل مهدها پیشنهاد کرد مراتب به اداره کار و تعاون اجتماعی شهرستان ارائه شود و همگی جهت تشکیل تعاونی مختص مدیران مهدها تلاش کنند.

پس از آن 8 نفر از کاندیداهای تائید شده ضمن ارائه عملکرد گذشته شان، به بیان برنامه ها و پیشنهادهای آینده پرداختند که در صورت انتخاب شدن چه سیاست کاری در پیش خواهند گرفت.

در خاتمه برنامه رأی گیری در صحت و سلامت انجام شد که خانم ها:

1-سیده زهرا حسینی (مهدکودک بردیا کردکوی)

2-فضه خاتون کشیری (روستا مهد مینا کردکوی)

3-فاطمه رستمانی (روستا مهد یاس کردکوی )

4-سیده میترا عقیلی (مهدکودک یکتا کردکوی)

5-اکرم پهلوانی ( روستا مهد نسیم مهر کردکوی) به عنوان اعضای اصلی هیئت مدیره و خانمها

6-معصومه ریاحی (مهدکورک سروش بندرگز)

7-سمیه قاسمی (مهدکودک کودکان شرقی کردکوی) به عنوان اعضای علی البدل

8-خانم فرشته حدادی خراسانی(مهد کودک ثنا بندرگز)به عنوان بازرس انتخاب شدند.

سپس این افراد انتخابی با یک رأی گیری داخلی خانم سیده زهرا حسینی مدیر موسس مهد کودک بردیا کردکوی را به عنوان نماینده تشکل مهدهای کودک کردکوی و بندرگز در استان انتخاب نمودند.

IMG_0004

 

IMG_0015

DSCF6218DSCF6201

موسی طیبی فر می گوید:

از لطف و توجه شما برادر عزیز در پوشش خبری بهزیستی بسیار متشکریم.
موفق باشید.

ارسال نظر