انتخابات در نظام جمهوری اسلامی کارکرد وسیع امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 515 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:25 ب.ظ، جمعه، 17 خرداد، سال 1392 نظرات بدون نظر

همایش حضور جهادی، حماسه سیاسی ویژه رؤسا و اعضاء محترم هیأت رئیسه اتحادیه های مجمع امور صنفی کردکوی در راستای حضور گسترده در انتخابات و خلق حماسه سیاسی در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد.

asnafبه گزارش رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی در این همایش ضمن تشکر از حضور اعضاء و تبریک مبعث پیامبر اسلام (ص) گفت: ما انتخابات مهمی را پیش رو داریم، انتخاباتی که موجب  اقتدار، سربلندی، پیشرفت و توسعه نظام گردد و امنیت و وحدت جامعه را تقویت کند.

فرماندار کردکوی ادامه داد: شما بزرگواران افراد مؤثر و تأثیرگذار جامعه هستید، روزانه با اقشار مختلف مردم روبرو هستید، کلام و سخن شما بر مردم تأثیر گزار بوده؛ پس به عنوان قشر آگاه و مطلع باید مراقب فضای انتخابات باشید تا دستاویزی برای حرکات دشمن نباشد.

الیاسی یادآور شد: ما شما را به این همایش فراخواندیم چون معتقدیم مغازه شما می تواند بعنوان یک رسانه باشد و شما با داشتن این رسانه می توانید پیام رسان انتخابات باشید و در راستای تقویت نظام، وحدت، رهبری، ولایت و … گام بردارید.

وی تأکید کرد: انتخابات در نظام جمهوری اسلامی کارکرد وسیع امنیتی، اقتصادی، اجتماعی و سیاسی دارد و امروز تعهد و وظیفه ما این است که کاری کنیم امنیت، آسایش و آرامش را برای جامعه حفظ کنیم.
در حاشیه همایش رؤسا و اعضاء هیأت رئیسه اتحادیه های مجمع امور صنفی کردکوی بر حضور پرشور و گرم در انتخابات 24 خرداد ماه و تلاش در راستای خلق حماسه سیاسی تأکید کردند.

ارسال نظر