انتخابات شوراها در ۹۰۳ روستای استان گلستان برگزار می‌شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 85 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:12 ق.ظ، دوشنبه، 23 اسفند، سال 1395 نظرات بدون نظر

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان و رئیس ستاد انتخابات گلستان گفت: انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا، در ۳۰ شهر و ۹۰۳ روستای استان با استقرار ۱۶۲۵ شعبه اخذ رأی برگزار می‌شود.

به گزارش رادکانا، علی اصغر طهماسبی در آخرین جلسه کمیسیون اقوام، فرق و اقلیت های دینی شورای تأمین استان در سال 95 اظهار داشت: در انتخابات شورای شهر و روستا به علت کوچک‌تر شدن محدوده جغرافیایی حوزه‌های انتخاباتی، مسائل قومی و قبیله‌ای در انتخاب مردم پرنگ‌تر از دیگر انتخابات است.

وی اظهار کرد: باید توجه داشته باشیم که برای کاهش تنش ها و چالش های احتمالی، فضای قوم گرایانه را به آرامی مدیریت کنیم.

معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار گلستان اظهار کرد: در 30 شهر و 903 روستای استان با استقرار 1625 شعبه اخذ رأی، انتخابات پنجمین دوره شوراهای اسلامی شهر و روستا برگزار خواهد شد که در این بین 163 روستای ما برای انتخاب شورای 5 نفره و 741 روستای استان گلستان برای انتخاب شورای 3 نفره، پای صندوق‌های رأی خواهند رفت.

رئیس کمیسیون اقوام، فرق و اقلیت های دینی شورای تأمین استان گلستان تصریح کرد: مشارکت حداکثری مردم به عنوان یکی از 4 رکن اصلی انتخابات برای دشمنان نظام اسلامی کمرشکن خواهد بود و آنها همه تلاش خود را برای کمرنگ کردن حضور مردم پای صندوق‌های اخذ رأی خواهند کرد.

طهماسبی ادامه داد: از همه علما و روحانیون شیعه و اهل سنت استان انتظار داریم در ایام منتهی به برگزاری انتخابات، مردم را به حضور حداکثری پای صندوق های رأی دعوت کنند تا به لطف الهی، برگزاری انتخاباتی پرشور با مشارکت حداکثری همه قومیت های ساکن در استان گلستان، محقق شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر