انتشار نتایج اولیه آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۲۰
تعداد بازدید تعداد بازدید: 114 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:13 ق.ظ، چهارشنبه، 5 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور گفت: نتایج ۳ برابر ظرفیت آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی تا ساعت ۲۰ اعلام می‌شود.

به گزارش سرویس علمی رادکانا؛ حسین توکلی در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران مشاور عالی سازمان سنجش و آموزش کشور‌، اظهار کرد: چهارمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 96 در روز جمعه‌ 3 شهریور ماه 96 در دو نوبت صبح و بعدازظهر‌ برگزار شد و نتایج‌ آن بر روی سایت‌ سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد.

وی عنوان کرد: بر اساس برنامه زمانی پیش‌بینی شده‌ فهرست‌ اسامی‌ 3 برابر ظرفیت‌ داوطلبانی‌ که در چهارمین آزمون استخدامی‌ دستگاه‌های اجرایی کشور شرکت کرده‌اند، تا ساعت 20 امشب‌ سه شنبه 4 شهریور ماه 96 بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور‌ قرار‌ می‌گیرد.

توکلی تأکید کرد: داوطلبان‌ شرکت‌کننده در چهارمین آزمون دستگاه‌های اجرایی کشور ضرورت‌ دارد با در دست داشتن مدارک لازم و با توجه به اطلاعیه‌های مندرج که به همراه نتیجه آزمون بر روی سایت سازمان سنجش و آموزش کشور قرار می‌گیرد‌.

وی یادآور شد: بدیهی‌ است: نتایج نهایی چهارمین آزمون متمرکز‌ دستگاه‌های اجرایی کشور‌ در چارچوب‌ مقررات‌ بعد از کنترل مدارک‌ و مستندات ارائه شده جهت معرفی داوطلبان‌ 3 برابر ظرفیت‌ به دستگاه‌های مربوطه و انجام مراحل‌ بعدی‌گزینش و مصاحبه عملی معرفی‌ می‌شوند.

انتهای پیام/

ارسال نظر