انتصاب مصطفی بالو به عنوان شهردار کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 2,167 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:13 ب.ظ، یکشنبه، 7 مهر، سال 1392 نظرات ۱۲ نظر

مصطفی بالو با کسب چهار رأی به عنوان شهردار کردکوی منصوب شد.

balo1

به گزارش  خبرنگار رادکانا  در  جلسه ای که ساعت 17:30  عصر امروز7  مهر 1392 در محل شورای اسلامی شهرکردکوی برگزلر شد مصطفی بالو با کسب 4  رأی به عنوان شهردار کردکوی انتخاب گردید.

نام: مصطفی

نام خانوادگی: بالو

سال تولد: ۱۳۴۹

محل تولد: کردکوی

خانواده شهدا/جانباز: جانباز

  • سوابق، تحصیلات و تجارب:

رئیس مرکز فرماندهی و کنترل اجرائیات شهرداری تهران

رئیس اجرائیات مجموعه فرهنگی ورزشی لویزان

رئیس مجموعه فرهنگی ورزشی مجموعه چیتگر

اداره حفاظت از شخصیت های داخلی و خارجی

مسئول اداری هیئت کشتی باشگاه پاس

مدرس مرکز آموزش پلیس تهران در رشته های مرتبط به مسائل ناجا

نفر اول سلنیماتور پلیس های تخصصی تهران

رئیس کمیته داوران و مربی هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی

رئیس موتورسواران اسکرت از شخصیت های خارجی در شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد و…

  •    اقدامات مصطفی بالو در دستگاه های اجرایی

مقاطع مختلف تحصیلی را در شهرستان کردکوی سپری کردم. در سال ۱۳۶۷ به دلیل علاقه خاصی که به لباس مقدس انتظامی داشتم وارد مجموعه نیروی انتظامی شدم. سپس بعد از گذراندن یک سال دوره آموزشی به دلیل کسب رتبه برتر از بین ۱۰۰۰ نفر همکاران به صورت انتخابی وارد اداره کل اجرائیات شهرداری تهران شدم.

در سال ۱۳۶۸ که مصادف شد با رحلت حضرت امام (ره) مسئولیت خطیری در برگزاری این مراسم بر عهده داشتم.

از سال ۱۳۶۸ وارد مجموعه شهرداری تهران در منطقه چهار (تهرانپارس) شدم که به مدت یک سال انجام وظیفه کردم. بعد از آن در سال ۱۳۶۹در منطقه شش (میدان ولیعصر) مشغول شدم.

در سال ۱۳۷۳ به دلیل توانایی در مباحث اداری و مسائل مربوط به اجرائیات شهرداری وارد دفتر اداره کل اجرائیات شهرداری تهران شدم. البته باید ذکر کنم که قبل از تغییر سمت در سال ۱۳۷۳ در قسمت کارگزینی به دلیل رصد کردن، بنده مشغول بودم. از سال ۱۳۷۳ که وارد این مجموعه شدم تا سال ۱۳۸۶ در نقاط مختلف انجام وظیفه کردم که در رأس آن رئیس دفتر اداره کل اجرائیات شهرداری تهران با ۲۲ منطقه و ۱۲۳ ناحیه و ۱۳۷۴ محله شهرداری در شهر تهران که مجموعه بسیار بزرگی است بنده باید مباحث اداری همکاران دیگر را رصد می کردم.

با حفظ سمت به دلیل علاقه خاصی که در امور مخابراتی داشتم بنا به پیشنهادات مدیر کل اجرائیات شهرداری تهران در مرکز فرماندهی و کنترل اداره کل اجرائیات شهرداری به عنوان رئیس در مرکز فرماندهی و کنترل اجرائیات شهرداری تهران منصوب گشتم.

تا سال ۱۳۸۲ که در پست های مختلف دیگر در حال انجام وظیفه بودم وارد مجموعه فرهنگی ورزشی لویزان به عنوان رئیس اجرائیات مجموعه منصوب شدم. بعد از آن وارد مجموعه سرخه حصار که بحث ساخت و سازهای غیر مجاز در محدوده تهران پارس مطرح بود شدم.

در آن موقعیت خدا رو شکر می کنم که توانستم خدمت بسیار مضاعفی برای مردم انجام دهم که بحث ساخت و سازهای غیر مجاز در ده ترکمن و سرخه حصار انجام شد برگ برنده ای داشتم که توانستم کارم را به نحو احسن به اتمام برسانم.

با توجه به حساسیت انتخابات سال ۱۳۸۴ توانستیم آن تنش را از موقعیت جمع کنیم.

بعد از آن وارد مجموعه فرهنگی ورزشی مجموعه چیتگر شدم که بسیار وسیع می باشد و فکر میکنم دو برابر شهرستان کردکوی است. جمع کردن مجموعه به این عظمت در شهر تهران بسیار کار سختی محسوب می شود. البته من سعی کردم تا جایی که توان دارم برای عزیزان تهرانی انجام وظیفه کنم و خدا را شاکرم که مرا در این امر یاری نمود. اگر بخواهید در هر بخش از شهرداری فعالیت های بنده را رصد کنید قطع به یقین واقف به این موضوع هستند.

اداره کل اجرائیات شهرداری تهران که در واقع یک اداره انتظامی، مستقل و تمامی کارهای اجرایی تهران را در بر می گیرد و مربوط به نیروی انتظامی می باشد در سال ۱۳۸۶ بنا به تقاضای مدیران عزیز وارد مجموعه های دیگر ناجا در مجموعه پلیس های تخصصی شدم که در سال ۱۳۹۱ این سعادت نصیب بنده شد که وارد اداره حفاظت از شخصیت های داخلی و خارجی که مربوط به ناجا می باشد گردم.

در فواصل مدت خدمت بنده مسائل ورزشی که انجام داده ام در سال ۱۳۷۵ و ۱۳۷۴ جناب آقای ضیاءالدین زنده شو که رئیس هیئت کشتی باشگاه پاس و مدیرکل اجرائیات شهرداری تهران بود بنده را به عنوان مسئول اداری هیئت کشتی باشگاه پاس که بزرگانی همچون علیرضا دبیر، محسن کاوه، پژمان درستکار از کشتی گیران قهار و قهرمانان جهان بودند و در هیئت کشتی باشگاه پاس حضور داشتند منصوب کردند.

سال ۱۳۸۷ مسئولیت دیگری در مرکز آموزش پلیس تهران داشتم که بنده را با عنوان مدرس مرکز آموزش در رشته های مرتبط به مسائل ناجا معرفی کرده اند.

به دلیل علاقه خاصی که به ورزش موتور سواری در رشته تریال (صخره نوردی) داشتم در آن زمان دوست عزیزم آقای نوروزیان به عنوان رئیس هیئت موتورسواری پلیس تهران منصوب شدند که با یازده کمیته بنده را به عنوان رئیس کمیته داوران و مربیان هیئت موتورسواری و اتومبیلرانی در آن مقطع معرفی کردند.

نفر اول رشته تیراندازی سلنیماتور، پلیس های تخصصی تهران انتخاب شدم.

در سال ۱۳۹۱ با توجه به مدارک و رتبه هایی که در این رشته داشتم به عنوان رئیس موتورسواران اسکرت از شخصیت های خارجی در شانزدهمین اجلاس سران جنبش عدم تعهد طی مدت مأموریت انجام وظیفه کردم که با همکاری همکاران به دنیا ثابت کردیم که ایران سربلند با اقتدار می تواند امنیت پایداری را برقرار کند.

بعد از مأموریت اجلاس رسماً به عنوان رئیس موتورسواران اسکرت از شخصیت های خارجی منصوب شدم. در مأموریت های متعددی که انجام وظیفه می کردم در یکی از مأموریت ها حین انجام مأموریت این سعادت نصیب بنده شد که از ناحیه گردن و کتف چپم تا پا مجروح شوم که به درجه جانبازی نائل آمدم.

در این راستا به دلیل مسائل پزشکی در سال ۱۳۹۱ بر اساس رأی کمسیون شورای عالی پزشکی با ۲۵ سال خدمت بازنشسته شدم.

 

محسن بای می گوید:

با سلام
http://basijramian.blogfa.com/post-96.aspx

وبلاگ شهدا زنده اند
جواب استخاره یک خبرنگار شهید برای رفتن به جبهه
آپم منتظر حضورت هستم

س.ز می گوید:

انتخاب اقای بالو به عنوان شهردار کردکوی را به آقای نجیب زنگی<وعلی اکبر بسطامی تبریک میگوییم راستی آقای زنگی <بسطامی چرا ولاغوزی.چه نفعی برای شما داره؟

noor می گوید:

سلام خدمت جناب س.ز

جناب س.ز همه ما از هم نوعیم و فرقی نمی کند که ولاغوزی باشیم و یا کردکویی باشیم

کامنت شما بوی نفاق و جدایی می دهد…تا جایی که خبر دارم آقای مصطفی بالو در گفتگویی که با سایت رادکانا داشتند:متن زیر عین مطلبی است که مصطفی بالو در زمان انتخابات شورای اسلامی در گفتگو با رادکانا گفتند:
آقای بالو چقدر به نوستالوژی اهمیت می دهید؟ چون بعضی افراد با این شعارها میخواهند رأی بیاورند:
بسیار فکر غلطی است. کردکویی، ولاغوزی، بالابلوکی، میرخلی و … اینان همه انسان هستند و احترام به آنها واجب است. اگر بیاییم تفاوت قائل بشویم خیانت به شهدا و خیانت به محل کردیم.
من با این نگاه بیایم که چون من اهل ولاغوز یا عقیلی محله و یا … هستم بسیار نگاه غلطی می باشد.
اگر کسی به واسطه احساس به بنده رای دهد بسیار کار اشتباهی انجام می دهد.
باید بررسی کنند که آیا بنده صلاحیت دارم یا نه؟! آیا می توانم برایشان خدمت کنم یا نه؟!
قسم به خون شهدا نیازی به چیزی ندارم و فقط به این خاطر پا به عرصه می گذارم که دلم برای شهر و همشهریانم سوخت و بنده ۱۰۰ درصد این موضوع را رد میکنم.

امیدوارم که همه مان مردمی باشیم و سعی کنیم با کمک همدیگر و با همدلی و همراهی همدیگر همراه با مسئولین شهرمان را بسازیم.

دلسوز می گوید:

آقای س.ز بنده یک ولاغوزی هستم شما بگید ایراد یک شخص فرهیخته ولاغوزی چیه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
برادر یا خواهر بزرگوار آقای بالو 30 سال در تهران و شهرداری تهران سابقه دارد نه در ولاغوز. مادر ایشان بالابلوکی است و داماد ایشان نیز بالابلوکی است. خودش در بلوار دانشگاه مینشیند و جالبتر اینکه شنیده ام از همه کاندیداهای شهرداری کردکوی بهتر ودقیق تر مشکلات تک تک محلات کردکوی را میداند. بهتره بجای انتقاد یه خورده منطقی بوده ودست به دست هم کردکوی را آباد کنیم نه دل دشمنان این شهر فرهیختگان را… شما هم یه صحبتی با آقای بالو داشته باشید مشکلات فکریتون حل خواهدشد. ضمنا اعضای محترم شورا هرکدام حق رای داشتند وبسیار محترمند شما بهتره برید از دیگران بپرسید چرا به دلالان و سودجویان وسیستانیها و رشوه گیرانی که بیشتر از 6 سال شهر رابه تاراج بردن رای داده اند.

noor می گوید:

احسنت

گمنام می گوید:

سلام به همه دوستان
واقعاً جای تأسف دارد عده ای کوته اندیش مسئله طائفه ای و محله ای را مطرح می کنند!!! تا به کی به روش غلط و مردود می خواهید عمل کنید؟ مگر بازخورد طائفه گری و هم محلی را بارها ندید؟آیا عبرت نگرفتید از ضرب المثل نامربوط که میگویید”مرغانه محلی باشه شت باشه یا نواشه” بس است. به فکر کار برای شهرمان باشید نگویید فلانی ولاغوزی است و فلانی سیستنانی و دیگران ببینید کدام کمرهمت برای کار بسته است،کدام به فکر مردم هست نباید فرقی کند که از کدام طایفه و قوم است.
چرا به آقایانی که به آقای بالو رأی دادند خورده می گیرید؟
گرچه هویداست که این الفاظ از که و کجا سرچشمه می گیرد ولی توصیه اسن است برای یکبار هم شده در نظرداشتن خدا حرف بزنید و عمل کنید.
برای همه مسئولین دلسوز آرزوی موفقیت دارم.

سعید می گوید:

با سلام و ادب و احترام خدمت همه دوستان و همشهریان عزیز. ضمن تبریک به آقای بالو بخاطر انتصاب ایشان به پست شهرداری و خدمتگزاری دو نکته را از برادر کوچکتان به یاد داشته باشید. ابتدا خطاب به دوستان عزیزی که بحث دمده و نخ نما شده عصبیت ولاغوزی- کردکویی را به میان آورده و به آقای زنگی و امثال ایشان کنایه زده اند می گویم که: ای برادر تو همه اندیشه ای/ ما بقی خود استخوان و ریشه ای
و دوم به شهردار عزیزمان:
زندگی عرصه یکتای هنرمندی ماست/ هرکسی نغمه خود خواند و از صحنه رود/ صحنه پیوسته به جاست/ خرم آن نغمه که مردم سپارند به یاد
و دیگر اینکه به قول استاد بزرگم دکتر شریعتی: بمانیم و کاری کنیم/ کاری نکنیم که بمانیم
جناب شهردار برای شما موفقیت در خدمتگزاری و برای همشهریانم عزت و سربلندی آرزومندم. فالله خیر حفظا و هو ارحم الرحمین….

رضا می گوید:

واقعا جای تاسف داردبا اینهمه نخبه در کردکوی اقای بالو شهردار شده جای تبریک دارد به اقایان بسطامی وزنگی خودشان را خوب نشان دادند حق مردم شهرمان رو خوب دادین

h.m می گوید:

سلام….
در ابتدا تشکر میکنم از دوستان فهمیده و با شخصیتم اقایان:noor* سعید*گمنام ودلسوز..
حرفم با انسانهای کوته فکری مثل اقایان رضا و س.ز که فکرشون همینقدر قد میده.. اقایان سرشونو مثل کبک کردن تو برف و هیچجارو نمیبینن. منظورتون از نخبه همونایین که شهرو به گند کشیدن تا جیبشون پر بشه؟؟؟؟ همونایی که در منصب شهرداری بودن و در طول مدت حضورشون به شهر و مردم خیانتها کردن؟؟؟ یا اونایی که تا پستی تو شهرداریو شورای شهر گرفتن ایلو طایفشونو شاغل کردن؟؟؟؟ حالا که انسانهای محترم و دلسوزی همچون اقای بالو و نمایندگان عزیزمان در شورای شهر خالصانه برای ابادی شهر و رفاه مردم تلاش میکنند به مزاجتون خوش نیومد؟؟؟؟ نا گفته نباشه اقای بالو نماینده شهر در منصب شهرداره فقط مختص ولاغوز نیستند شما ظاهرا از اسم ولاغوز ترس دارید و با اصل ولاغوز مشکل دارید….. بدانید شما که هیچ تمام اینهایی که به شما خط میدن هم علیه اقای بالو شایعه پراکنی کنن راه به جایی نمیبرند چون ما مثل کوه پشت نمایندگانمون و علی الخصوص اقای بالو هستیم و از هیچ کمکی دریغ نمیکنیم.. امیدوارم خداوند شما اقایان عوام را به راه راست هدایت کند………..

تغییر در مدیریت شهری کردکوی | محمدمهدی برهانی می گوید:

[…] شناخت بیشتر از منتخب شورای شهر کردکوی به سایت رادکانا مراجعه […]

بادی گارد می گوید:

با سلام خدمت اقای به اصطلاح غیر عوام .شما که سرتونو مثل غاز بیرون برف نگر داشتید این اقایون نتونستند هدفشون رو درست بیان کنند وبا اینکار بهانه به دست شما برای فرافکنی دادا.اولا من خودم هم تا الان از عملکرد اقای بالو راضی هستم وبرای ایشون احترام غائلم.ولی این دلیل نمیشه که این همه افراد با تجربه تر از ایشون رو نادیده بگیریم .چون این مقام باید به بهترین وکارامدترین اونها داده بشه مثلا 1-اقای مهندس ضیا ابوالقاسمی 2-اقایسیدالنگی وغیره پس موضوع شخص اقای بالو نیستند ودر ضمن ادبیات شما هم شبیه ایشونه

بادی گارد می گوید:

با سلام این اقایون نتونستند هدفشون رو درست بیان کنند وبا اینکار بهانه به دست شما برای فرافکنی دادا.اولا من خودم هم تا الان از عملکرد اقای بالو راضی هستم وبرای ایشون احترام غائلم.ولی این دلیل نمیشه که این همه افراد با تجربه تر از ایشون رو نادیده بگیریم .چون این مقام باید به بهترین وکارامدترین اونها داده بشه مثلا 1-اقای مهندس ضیا ابوالقاسمی 2-اقایسیدالنگی وغیره پس موضوع شخص اقای بالو نیستند ودر ضمن ادبیات شما هم شبیه ایشونه

ارسال نظر