انتصاب معاونین جدید درمحیط زیست استان گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 505 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:08 ب.ظ، یکشنبه، 31 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

طی احکامی جداگانه از سوی مدیر کل محیط زیست گلستان مجتبی حسینی به سمت معاون پایش و نظارت و همچنین امید روشن به سمت معاون فنی این اداره کل منصوب شدند.

thumb271-94110cb1710553c5e92331be45817eeaبه گزارش رادکانا، طی حکمی از سوی دکتر اسماعیل مهاجر مدیرکل حفاظت محیط زیست استان گلستان ، مجتبی حسینی به سمت معاون پایش و نظارت این اداره کل منصوب شد .

در این حکم که از سوی مدیرکل حفاظت محیط زیست گلستان صادر شده ، آمده است :

نظربه تعهد و سوابق جنابعالی ، به موجب این ابلاغ از تاریخ 93/01/30 به عنوان معاون پایش و نظارت اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان تعیین می شوید .

امید است ، با عنایت الهی و بهره گیری از توانمندی نیروهای لایق ، کارآمد و استفاده از همه ظرفیت ها ، در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید ، موفق و موید باشید .

انتصاب معاون فنی در اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان

طی حکمی از سوی دکتر اسماعیل مهاجر مدیر کل حفاظت محیط زیست استان گلستان ، مهندس امید روشن به سمت معاون فنی این اداره کل منصوب شد .

در این حکم که از سوی مدیر کل حفاظت محیط زیست گلستان صادر شده ، آمده است :

نظر به تعهد و سوابق جنابعالی ، به موجب این ابلاغ از تاریخ 93/01/30 به عنوان معاون فنی اداره کل حفاظت محیط زیست استان گلستان تعیین می شوید .

امید است ، با عنایت الهی و بهره گیری از توانمندی نیروهای لایق ، کارآمد و استفاده از همه ظرفیت ها ، در راستای اهداف مقدس نظام جمهوری اسلامی ایران و اجرای سیاست های دولت تدبیر و امید ، موفق و موید باشید.

ارسال نظر