انتقاد رادکانا نتیجه داد: تعویض تصویر سرداران شهید در المان شهدای بلوار امام خمینی (ره)
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,247 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:08 ب.ظ، شنبه، 3 اسفند، سال 1392 نظرات ۲ نظر

انتقاد پایگاه خبری تحلیلی رادکانا با عنوان “کردکوی و جای خالی المان شهدا” نتیجه داد و مدیران مربوطه اقدام به تعویض تصویر سرداران شهید المان شهدا کردند.

IMG_0004به گزارش خبرنگار رادکانا، این پایگاه خبری در آستانه سی و پنجمین پیروزی انقلاب اسلامی ایران و ایام الله دهه فجر خبری با عنوان “کردکوی و جای خالی المان شهدا” در خروجی وبسایت خود قرار داده است که بازدید خوبی هم داشته است.

همانطور که یک المان از شهدا در شهرستان در بلوار امام خمینی (ره) واقع در میدان شهرداری وجود دارد که مطمئنا تمامی شما دوستان تا بحال با این المان و وضع نامناسب آن برخورد کرده اید راه انتقاد را برای رسانه ها باز گذاشت.

این المان که تصاویر 6 سردار شهید شهرستان کردکوی در آن هک شده بود از وضعیت نامناسبی برخوردار بود که دل هر انسانی را بدرد می آورد.

IMG_0003

شهدایی که از جان و مالشان گذشتند تا امروزمان در سایه خوبی و خوشی و امنیت کامل بگذرد.

لذا این جواب شهدا نبود که حتی یک المان و یا تابلوی تبلیغاتی شهدا که در شهر کردکوی وجود داشت با این وضع اسف بار روبرو باشد.

پس از انتشار این خبر از سوی این پایگاه خبری مسئولین شهرستان به خود آمده و متوجه جای خالی المان های شهدا در سطح شهر کردکوی شدند و پیگیر بهسازی این المان شدند.

از این رو با پیگیری های مستمر پایگاه خبری رادکانا و پیگیری ها فرماندار کردکوی و تلاش شهرداری و بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان این امر مهم به نتیجه رسید.

IMG_0005

در نهایت شهرداری کردکوی تصویر قدیمی سرداران شهید شهرستان را تعویض کرده و تصویری جدید و نویی در این المان قرار داد.

خطاب به مسئولین محترم: نباید تلنگر باعث انجام برخی اقدامات از سوی شما شود بلکه شما که خود از یاران و دوستان شهدای عزیزمان هستید باید همیشه روزگار بیدار و هوشیار باشد تا به مملکتمان آسیبی نرسد.

مملکتی که خون های زیادی برای پایدار ماندن آن ریخته شده است، مملکتی که بر پایه آرمان های امام و انقلاب استوار است و اسلام ناب محمدی در آن بنیان نهاده شده است.

در پایان باید عرض کنم تصاویر شهدای عزیزمان را در سطح شهرمان آنگونه تبلیغ کنید که سپری بس محکم و استوار برای جوانانمان در مقابل تهاجمات فرهنگی دشمنان باشد تا بدانند جوانانی همچون خودشان برای حفظ وطن، ناموس و اسلام و آرمان های امام به میدان مبارزه حق علیه باطل شتافته است.

ای شهید راهت ادامه داد…

IMG_0001

پایگاه فرهنگی ذاکرون می گوید:

سلام دوست عزیز
/ با مطلبی بسیار مهم بروزیم و منتظر حضور گرمتان هستیم /

موفق باشید یاحق[گل]

“ضمنا اگر مایل به تبادل لینک و لوگوی بودید اطلاع دهید “

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/?p=15824

ارسال نظر