انتقاد فراکسیون‌ورزش از صرف بودجه‌های میلیاردی برای مربیان خارجی فوتبال /ورزشهای مدال‌آور، مربی وطنی دارند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 275 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:33 ب.ظ، سه شنبه، 25 فروردین، سال 1394 نظرات یک نظر

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس گفت: ورزشکاران و ملی پوشان رشته‌های پایه و مدال آور، تنها از روی علاقه به کار خود ادامه می دهند در حالی که در ورزش فوتبال، با وجود استفاده از مربیان خارجی و هزینه های بسیار، دلسوزی از جانب آنها دیده نمی شود.

thumb188-789aa8d66e499b26233ba2784d1523d7به گزارش رادکانا، محمد جواد نظری مهر در گفت و گو با خبرنگار فرهنگی خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به جلسه فراکسیون ورزش مجلس با وزیر ورزش گفت: در جلسه با حضور اعضای فراکسیون ورزش و محمود گودرزی وزیر ورزش و جمعی از معاونان وی که در محل وزارت ورزش و جوانان برگزار شد، در خصوص برخی مسائل مربوط به مربیان ورزشی، هیئات ورزشی و دو شغله ها بحث و بررسی صورت گرفت.

نماینده مردم بندرترکمن، بندرگز و کردکوی در مجلس شورای اسلامی درباره  مسائل مطرح شده در این جلسه گفت: یکی از انتقاداتی که اعضای فراکسیون ورزش مجلس داشتند این بود که برای تربیت فوتبالیست های کشور اغلب از مربیان فوتبال خارجی استفاده می شود و بودجه های میلیاردی صرف آن می کنند.

نظری مهر اضافه کرد: این در حالی است که مربیان ورزش هایی که در آنها موفق هستیم، داخلی هستند که نمونه آن مربیان کشتی هستند که باعث شدند ملی پوشان ما مدال های رنگارنگ در دل خاک کشور آمریکا کسب کنند؛ از این رو این مسأله حاکی از آن است که مربیان داخلی و پیشکسوت توانسته اند حضور مثمرالثمری داشته باشند.

وی در ادامه با بیان اینکه دریافتی مالی ورزشکاران ورزش های پایه و مدال آور همواره کمتر از حق آنهاست، یادآور شد: این ورزشکاران و ملی پوشان تنها از روی علاقه به کار خود ادامه می دهند در حالی که در ورزش فوتبال شاهدیم با وجود استفاده از مربیان خارجی و هزینه های بسیار، دلسوزی از جانب آنها دیده نمی شود.

عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان مواردی که از سوی وزیر ورزش در این جلسه مطرح شده، خاطرنشان کرد: وزیر ورزش در خصوص بعضی موارد قول مساعد جهت همکاری داد؛ ضمن اینکه قرار شد به دلیل وجود مسائلی مانند کمبود بودجه، نگرشی در رابطه با قوانین موجود در ورزش و بازنگری در آن را در دستور کار قرار دهد تا تحولی در عرصه ورزش به وجود آید؛ همچنین تأکید شد که بخش های خصوصی در حوزه ورزش زیر نظر وزارت ورزش کار کنند.

djfixxx می گوید:

افتخار بندرگز پاینده باشی

دکتر جون …

زنده باشی 120 سال

ارسال نظر