انتقام از بهمن طیبی به بهانه یک “روسری” / می خواهند میزبانی خوب گرگان را زیر سوال ببرند / چه کسانی از محبوبیت طیبی نگرانند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 842 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:35 ب.ظ، پنج شنبه، 9 آذر، سال 1396 نظرات یک نظر

از تشویق های مکرر بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان توسط تماشاگران گرگانی و بیشتر شدن محبوبیت وی در روز اختتامیه ، می شد حدس زد که بزودی عده ای بخواهند با یک بهانه ای این تورنمنت موفق را به حاشیه بکشانند .

به گزارش سرویس ورزشی رادکانا به نقل از گلستان ما؛ چهل سال بعد از انقلاب بزرگترین رویداد ورزشی شهر گرگان برگزار شد ؛ مسابقات کبدی قهرمانی آسیا که در این مسابقات بیش از 10 کشور خارجی و 400 ورزشکار از نقاط مختلف آسیا حضور یافتند ، این رویداد بین المللی ورزشی حقیقتا توانست گرگان را تا حدودی به دنیا معرفی کند و این یکی از دستاوردهای این مسابقات بود .

طبعا برای شهری که برای اولین بار میزبان این مسابقات در سطح بین المللی در این حجم بزرگ است و از نظر منابع مالی و امکانات هم تجربه اولش می باشد ، قطعا یک سری کاستی هایی را شاهد هستیم که ممکن است در اثر غفلت به دلیل حجم زیاد برنامه ها و گستردگی در دو حوزه زنان و مردان ، روی دهد .

مسابقات قهرمانی کبدی آسیا با خوبی و خوشی و با حضور خیل عظیم تماشاگران در گرگان برگزار شد و حضور مقامات مختلف استانی و کشوری و مردم خونگرم گرگان و برگزاری منظم مسابقات نشان داد که گرگان ظرفیت برگزاری چنین مسابقاتی را داشته و مردم نیز پاسخ محبت مدیران ورزشی استان و کشور را بخوبی دادند .

اما برخی ها که دنبال ضربه زدن به”بهمن طیبی” مدیر کل ورزش و جوانان استان بودند دنبال بهانه ای بودند تا این مسابقات منظم و خوب را به حاشیه ببرند و زحمات چندین ماهه دست اندرکاران حوزه ورزش و جوانان استان را زیر سوال ببرند .

عکس “روسری” سر کردن مربی تایلند خیلی زود در فضای مجازی دست به دست شد و به سوژه داغ رسانه ها تبدیل شد و حتی در این بین برخی از معاندین سعی کردن که فلسفه حجاب را زیر سوال ببرند ، اگر منطقی باشیم در مسابقاتی با این گستردگی در دو بخش زنان و مردان بالاخره یک نواقص و ناهماهنگی هایی پیش می آید اما نحوه برخورد برخی رسانه ها و مغرضین با این عکس ، بچگانه و غرض ورزانه بود و نشان از کینه ای عمیق دارد .

مروری به عملکرد بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان در ماههای گذشته می رساند که این غرض ورزی ها بی دلیل هم نیست . او در بخش های مختلف مخصوصا هیئتها ساماندهی خوبی را آغاز کرده و گام مهم وی هیئت بسکتبال گرگان بود که متاسفانه به دست سیاسیون افتاده بود و هر روز شاهد افول بسکتبال گرگان بودیم .

چسبیدن عبدالرضا چراغعلی و ابراهیم کریمی به کرسی بسکتبال گرگان و استان باعث شده بود تا ورزشکاران و اهالی این رشته انتقادات شدیدی داشته باشند و از اداره کل ورزش و جوانان بخواهند تا مدیریت این رشته ورزشی را به اهل بسکتبال مانند اسدالله کبیر ، حمیدرضا کلاسنگیانی و …  بسپارند .

انتقادات طیبی از عملکرد چراغعلی در خصوص اجاره سالن ها و شفاف نبودن درآمدهای هیئت بسکتبال باعث شد تا چراغعلی اعلام کند که بعد از ماه رمضان استعفا می دهد، چراغعلی با فشارهای اداره کل استعفا داد و حمیدرضا کلاسنگیانی جای او را گرفت ، برخی میخواهند از طریق رسانه هایی که ارتباط نزدیکی با هم دارند انتقامی از طیبی گرفته باشند.

یک سری کانال های تلگرامی هم مثل کانال( گ – ف ) دنبال سهم خود از برخی پروژه ها و مسابقات هستند که طبعا اگر بدان نرسند تیغ انتقادات و تخریبهای آنها فرق مدیران منضبط را خواهد برید .

برخی منتقدین هم که از یک حلقه سیاسی خاص در گرگان هستند همیشه دوست دارند استاندار ، فرماندار و مدیران همه باید گرگانی باشند و تاب دیدن یک مدیر جوان ، شایسته ، قهرمان شهرستانی را ندارند و در این چنین مواقعی از اینکه چنین مدیری لطمه ای بخورد بدشان نمی آید .

در واقع از تشویق های مکرر بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان توسط تماشاگران گرگانی و بیشتر شدن محبوبیت وی در روز اختتامیه ، می شد حدس زد که بزودی عده ای بخواهند با یک بهانه ای این تورنمنت موفق را به حاشیه بکشانند.

انتهای پیام /

مشتریان امید جلین می گوید:

چرا تکلیف تعاونی امید جلین رو مشخص نمی کنند؟ مگر امید جلین ،کاسپین نشده ؟ چرا فرشتگان تا سقف 200 میلیون تومن پول هایشان را با خفت دریافت کردن ولی امید جلین که 33 درصد کاسپین را تشکیل می دهند نزدیک 7 ماه هست که هیچ پولی دریافت نمی کنند؟؟؟؟ پول های مردم ،سپرده های مردم کجاست؟ دولت روحانی پاسخگو نیست… شعبه مرکزی کاسپین در تهران پاسخگو نیست. مردم بلاتکلیف هستند و پول لازم… رسانه ها باید به فکر مردم باشند. پول های مردم رو پس بدین لطفا..

ارسال نظر