انرژی هسته ای دستاورد جوانان غیور ایرانی است/جوانانی با این قدرت علمی در جهان از افسردگی به دورند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 696 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 9:31 ق.ظ، چهارشنبه، 24 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مهندس جواد نجاتی: جوان ایرانی تربیت شده مکتب اسلام و فرهنگ غنی ایران اسلامی است، از این رو ادعای افسردگی جوانان ایرانی کذب و سنجش این جوانان با معیارهای غربی یک سنجش اشتباه و نادرست است.

Untitledبه گزارش رادکانا، مهندس جواد نجاتی جوان نخبه کردکویی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، در خصوص بیانات شیوا و رسای مقام معظم رهبری امام خامنه ای درباره سوء استفاده از بهانه هایی همچون افسردگی جوانان ایرانی اظهار داشت: جوان ایرانی تربیت شده مکتب اسلام و فرهنگ غنی ایران اسلامی است، از این رو ادعای افسردگی جوانان ایرانی کذب و سنجش این جوانان با معیارهای غربی یک سنجش اشتباه و نادرست است.
وی با اشاره به راه اندازی جنگ فرهنگی همچون برگزاری کنسرت موسیقی به بهانه برطرف کردن افسردگی جوانان ما، گفت: جوان ایرانی یک فرد سراسر شور، نشاط و توانمندی است و در بدترین شرایط ثابت کرده اند که میتواند جزو بانشاط ترینها باشند و بعید است با این همه شور و نشاط به سمت افسرگی بروند.
دارنده مدال طلا و نقره اختراعات 2014 جهان با تأکید براینکه ایران هشتمین قدرت هسته ای دنیا است، ادامه داد: انرژی هسته ای دستاورد جوانان غیور ایرانی است و هیچ کس نمی تواند منکر این باشد لذا جوانی با این قدرت علمی در جهان از افسردگی به دور است.

Untitled.pngننن

این جوان نخبه با اشاره به اینکه کشورهای غربی به بهانه برپایی کنسرت یا موسیقی درصدد تزریق نشاط به جوانان ایرانی هستند، خاطرنشان کرد: این موضوع بهانه ای بیش نیست، دشمنان این نظام همواره به دنبال سوژه های مختلف هستند که به نوعی نظام و انقلاب را زیر سوال ببرند و بتوانند در عرصه های جهانی ملت ایران را تحت فشار قرار دهند.
برگزیده جایزه بزرگ حوزه سلامت 2014 جهان در خاتمه با بیان اینکه ورود رهبر انقلاب در حوزه افسردگی و نشاط جوانان نشان دهنده تسلط ایشان در همه عرصه ها و بخش ها است، منشأ اظهارات جدید کشورهای غربی در مورد جوانان ایرانی را برگرفته از دشمنی و کینه ورزی های آنها با نظام اسلامی عنوان کرد و گفت: دشمن به هر حربه ای متوسل می شود تا به نظام مقدس جمهوری اسلامی آسیب بزند و این بحث افسردگی جوانان ایرانی هم یکی از این حربه ها است.

انتهای پیام/

ارسال نظر