انزجار دانشجویان و دانش آموزان کردکوی از استکبار جهانی دیدنی تر از همیشه
تعداد بازدید تعداد بازدید: 563 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:52 ب.ظ، دوشنبه، 13 آبان، سال 1392 نظرات بدون نظر

راهپیمایی ۱۳ آبان «روز ملی مبارزه با استکبار جهانی» در شهرستان کردکوی صبح امروز دوشنبه ۱۳ آبان ۱۳۹۲ با حضور دانشجویان و دانش آموزان سراسر کردکوی برگزار شد.

IMG_0020به گزارش خبرنگار رادکانا، این مراسم به صورت ویژه در کردکوی، از مقابل میدان معلم از ساعت 10 صبح امروز با حضور اقشار مختلف مردم، دانش آموزان و دانشجویان، اساتید حوزه و دانشگاه، طلاب و روحانیون و تشکل‌های دانشجویی برگزار شد.

در این مراسم که با حضور گسترده دانش آموزان، دانشجویان، در حدفاصل میدان معلم تا مصلی نماز جمعه کردکوی برگزار شد، شرکت کنندگان شعارهای ˈمرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیلˈ، ˈنیرنگ بی وفایی، سوغات آمریکاییˈ و ˈگفته چنین رهبر بیدار ما، هیچ اعتمادی نیست بر آمریکاˈ سر دادند.

آنان همچنین با فریادهای ˈامروز روز نسل جندالله است، یادآور هجرت روح الله استˈ، ˈشعار دانش آموز، شعار هر دانشجو، شعار هر روحانی و شعار هر ایرانی، مرگ بر آمریکاˈ و ˈانرژی هسته ای حق مسلم ماستˈ، بار دیگر حمایت خود را از آرمان های انقلاب اسلامی و منویات رهبر معظم انقلاب اعلام کردند. 

دانشجویان و دانش آموزان سرافراز شهرستان کردکوی با در دست داشتن پلاکاردهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل، دفاع همچنان باقیست، ما فدائیان رهبریم انزجار خود را از آمریکا و دیگر مستکبران جهان اعلام کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی 13 آبان در پایان این مراسم در مصلی نماز جمعه حضور یافته مترسکها و پرچم آمریکا و اسرائیل را به آتش کشیدند و قطعنامه سراسری راهپیمایی را قرائت کردند و مورد تایید قرار دادند.

همچنین بر اساس گزارش رادکانا امروز آیین های مشابه ای به همین مناسبت در دیگر شهر های استان گلستان برگزار شد.

ارسال نظر