انس و مودت با قرآن سعادت و خوشبختی به همراه دارد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 216 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:36 ب.ظ، پنج شنبه، 8 خرداد، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی گفت: قرآن روش درست زیستن را به انسان می آموزد و برنامه ای را که در برگیرنده تمام ابعاد زندگی انسان وتضمین کننده سعادت فردی واجتماعی دنیوی واخروی اوست ارائه می دهد.

337464به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی در جمع هیئت قرآنی کردکوی، راه عزت و سربلندی مسلمان را در ایمان به خدای یگانه عنوان کرد و ابراز داشت: قرآن قدرتی را برای رسیدن به سربلندی معرفی می‎کند که اگر به آن عمل شود همچنان که امام راحل به آن عمل کرد انسان به عزت ابدی دست پیدا خواهد کرد و آن اینکه تنها خدا ما را کفایت می‎کند.

 

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی در ادامه اظهار داشت: قرآن روش درست زیستن را به انسان می آموزد وبرنامه ای را که در برگیرنده تمام ابعاد زندگی انسان وتضمین کننده سعادت فردی واجتماعی دنیوی واخروی اوست ارائه می دهد.

 

وی با تاکید بر شناخت بهتر و بهره گیری بیشتر از قرآن، وبا اشاره به اینکه این کتاب آسمانی هنوز ناشناخته مانده است، خاطرنشان کرد: این کتاب آسمانی دارای ابعاد و لایه های مختلفی است که باید مورد کنکاش و جستجوی بیشتری قرار گیرد تا جامعه از این موهبت الهی به نحو مطلوب تری بهره گیردو محققان و اندیشمندان باید فعالیت های جدی تری در این زمینه به عمل آورند.

 

حجت‌الاسلام محمودی در خاتمه با اذعان به اینکه انس و مودت با قرآن سعادت و خوشبختی به همراه دارد،گفت:اگر از قرآن فاصله بگیرید به هر موقعیتی که در ذهن دارید هم برسید،احساس خوشبختی و سعادت نخواهید کرد اما با قرآن در هر موقعیتی که باشید، احساس آرامش و لذت می‌کنید.

ارسال نظر