انفجار نور انقلاب اسلامی امروز در کل دنیا درخشید/راهپیمایی ۲۲ بهمن مانور قدرت، مایه رشد، شکوه و بصیرت مردم است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 109 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:59 ب.ظ، شنبه، 21 بهمن، سال 1396 نظرات بدون نظر

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی گفت: انتظار است مردم مانند گذشته از انقلاب حمایت و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شور و شوق شرکت کنند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ علی اکبر عرفانی در گفتگو با خبرنگار ما ضمن گرامیداشت سی و نهمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی گفت: حضرت امام خمینی (ره) با انقلاب بزرگ اسلامی و جهانی خود مسیر تاریخی سرنوشت ملت بزرگ ایران بلکه مسلمانان جهان را تغییر دادند.

وی افزود: امام خمینی (ره) با انقلاب خود ملت ایران را از بردگی، برده داری و اسارت دنیای مدرن به ویژه آمریکای جنایتکار نجات دادند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه امام (ره) یک مسیری را برای بازیابی هویت حقیقی و اسلامی همه ملت های عالم به ویژه ملت بزرگ ایران گشودند و برای ما عزت، استقلال و آزادی، احکام و ارزش های الهی به یادگار گذاشتند، اظهار داشت: ایشان کبریای پوشالی قدرت های بزرگ و شوکت ظاهری آنها را در منظر کبریایی رحمت خداوند متعال و در منظر چشمان مستضعفان عالم حقیر نشان دادند.

امام خمینی (ره) سرچشمه عزت و استقلال ما بودند

عرفانی تصریح کرد: سرچشمه عزت و استقلال ما بودند، سرآغاز یک استقلال همه جانبه برای دستیابی به یک تمدن نوین عظیم اسلامی بودند.

وی اذعان کرد: شهدا رفتند تا عزت، استقلال، آزادگی، هویت، اعتبار و منزلتمان تا ابد بر پیشانی تاریخ همچنان درخشان باقی بماند.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با اشاره به اینکه این روزها، روزهای ماندگار و فراموش نشدنی در تاریخ مبارک ملت بزرگ ایران است، گفت: در این روزهای فرخنده انقلابی به پیروزی رسید که رساترین فریاد تاریخ یعنی امام امت آن را رهبری کردند و جانفشانی نموندد و تا پایان عمر پربرکت خود برای حفظ این انقلاب تلاش کردند.

انقلاب اسلامی انقلابی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی است

علی اکبر عرفانی اظهار داشت: انقلابی مبتنی بر بینش عمیق توحیدی برگرفته از انقلاب سرخ عاشورای حسینی که در آن عده ای قلیل با اعتقادی راسخ، اعتقاد به حقانیت راه و اندیشه خویش با ایمان و خلوص پایدار آن را به پیروزی رساند و جبهه کفر و باطل را در هم شکست و چشم قدرتمندان جهان را خیره ساخته است.

وی با اشاره به سخن امام خمینی (ره) مبنی براینکه انقلاب ما انفجار نور بود، بیان کرد: این جمله اشاره به روشنایی بخشی انقلاب به ظلمات دارد، چرا که انفجار نور انقلاب حاصل تلاش و مجاهدت هزاران شهید ایثارگر بود.

انفجار نور انقلاب اسلامی امروز در کل دنیا درخشید

این مقام نظامی با تأکید بر اینکه انفجار نور انقلاب اسلامی امروز در کل دنیا درخشید، خاطرنشان کرد: به گونه ای که اگر امروز کل جهان در یک طرف و ایران اسلامی در طرف دیگر قرار گیرد هیچ آسیبی به ما نمی رسید، چرا که در سلسله مملکت رهبران الهی بوده و هستند که با یک برنامه قدرتمند دینی، بینش عمیق توحیدی و قدرت نفوذ تفکر در اعماق تفکر دشمنان پایه های این انقلاب را چیدند و نفس مسیحایی امام آن را مدیریت کرد.

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با بیان اینکه انقلاب شکوهمند اسلامی ما بعثتی از اسلام و در واقع شبیه ترین واقعه به بعثت اولیه اسلام می باشد، افزود: در آنجا نبی مکرم اسلام با طلوع دادن خورشید اسلام از افق مکه با جاهلیت مبارزه کرد تا مسلمانان به آزادی، هویت و ارزش های متعالی اسلامی دست پیدا کنند و انقلاب امروز ما مبارزه ای برای محو جاهلیت مدرن است.

راهپیمایی 22 بهمن بیانگر اقتدار ملت، شکوه و عظمت انقلاب است

علی اکبر عرفانی در بخش دیگری از سخنان خود به راهپیمایی دندان شکن 22 بهمن اشاره کرد و گفت: راهپیمایی 22 بهمن تجدید میثاق با آرمان‌های امام راحل و مقام معظم رهبری و بیانگر اقتدار ملت، شکوه و عظمت انقلاب است.

وی با بیان اینکه بعد از انقلاب نیز مردم با وجود جنگ و مشکلات اقتصادی از این انقلاب دفاع کردند تاکید کرد: انتظار است مردم مانند گذشته از انقلاب حمایت و در راهپیمایی ۲۲ بهمن امسال با شور و شوق شرکت کنند.

راهپیمایی 22 بهمن مانور قدرت، مایه رشد، شکوه و بصیرت مردم است

فرمانده سپاه شهرستان کردکوی با عنوان اینکه حضور باشکوه مردم در این راهپیمایی مشت محکمی به دهان یاوه‌سرایان و استکبار جهانی است، اظهار داشت: این مشارکت نشان‌دهنده مردم سالاری دینی است که همه ادعاهای دموکراسی در دنیا را زیر سؤال برده است و در واقع راهپیمایی 22 بهمن مانور قدرت، مایه رشد، شکوه و بصیرت مردم است.

عرفانی با بیان اینکه اگر حضورمان را در روز جشن پیروزی انقلاب اسلامی یعنی راهپیمایی 22 بهمن پررنگ کنیم، دسیسه دشمنان را خنثی می کنیم، متذکر شد: امروز یمن، بحرین، فلسطین، عراق سوریه و افغانستان چشم به راه شما ملت ایران هستند.

انتهای پیام/

 

ارسال نظر