انقلابیون حاضر نیستند در دولت ضعف ایجاد شود/یک حداکثر قدرتمند در مجلس خواهیم داشت/آمریکا برای کدام کشور اشتغال ایجاد کرده که ایران دومی باشد/در خط ولایت بودن را با اقدام و عمل نشان دهیم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 196 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 7:57 ق.ظ، چهارشنبه، 25 فروردین، سال 1395 نظرات بدون نظر

وزیر سابق آموزش و پرورش با اشاره به تفکر استکباری و استعماری غرب گفت: انقلابیون کشور حاضر نیستند که در دولت ضعف ایجاد شود، دولت هر جا خدمت کند نفع آن را مردم می‎برند، اما نباید فراموش کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست، اگر آمریکا می‎خواست برای کسی اشتغال ایجاد کند ۵۰ میلیون بیکار کشور خود را سر کار می‎برد.

01001_29به گزارش سرویس سیاسی رادکانا، حمیدرضا حاجی بابایی سه‌شنبه شب در همایش فرهیختگان که با موضوع بررسی مسائل روز در حسینیه دزیانی‎های شهرستان گرگان برگزار شد، اظهار کرد: قرآن، رهبری و مردم، ستون انقلاب اسلامی هستند غرب تلاش می‎کند تا یکی از این ستون‎ها را از دیگری جدا کند اما ملت ایران در طول 37 سال گذشته هر نوع حرکتی که آمریکا انجام داد با آن مقابله کردند.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری که آمریکا مورد اعتماد نیست، تصریح کرد: رهبر معظم انقلاب به دولت این تاکید را داشتند که در مذاکرات، قدرتمندانه بایستند و حوا‎شان باشد که آمریکا قابل اعتماد نیست.

انقلابیون کشور حاضر نیستند که در دولت ضعف ایجاد شود/ آمریکا برای کدام کشور اشتغال ایجاد کرده که ایران دومین آن باشد

عضو هیئت‎رئیسه مجلس هشتم افزود: تبلیغات گسترده بین‎المللی در داخل و خارج راه افتاد که در پی تحقق مذاکرات برای تمام جوانان شغل ایجاد می‎شود، معیشت مردم بهبود می‎یابد، 150 میلیارد دلار پول بلوکه شده به کشور برمی‎گردد، 2 هزار و 300 بشکه نفت صادر می‎کنیم اما آمریکا ناجوانمردی در حق ایران کرد.

حاجی‎بابایی ابراز کرد: قرار بود در 26 دی ماه پس از امضاء کار تمام شود، صادرات نفت از یک میلیون بشکه به 2 میلیون و 300 هزار بشکه برسد، قبل از مذاکرات هر بشکه 90 دلار بود و قرار بود 150 میلیارد دلار پول داخل کشور بیاید اما آمریکا سه ماه قبل از اینکه به 26 دی ماه برسیم با عربستان، قطر و امارات هماهنگ کرد که نفت بشکه 90 دلار به 30 دلار تنزل پیدا کند.

وی تاکید کرد: انقلابیون کشور حاضر نیستند که در دولت ضعف ایجاد شود، دولت هر جا خدمت کند نفع آن را مردم می‎برند، اما نباید فراموش کرد که آمریکا قابل اعتماد نیست، اگر آمریکا می‎خواست برای کسی اشتغال ایجاد کند 50 میلیون بیکار کشور خود را سر کار می‎برد، 50 میلیون نفر در آمریکا نان برای خوردن ندارند، آمریکا برای کدام کشور اشتغال ایجاد کرده که ایران دومین آن باشد، 50 سال کشور ایران در دست آمریکا بود اگر می‎خواست همان زمان اشتغال ایجاد می‎کرد.

یک حداکثر قدرتمند در مجلس دهم خواهیم داشت

منتخب مردم تهران در مجلس دهم با اشاره به اینکه باید تکیه بر داشته‎های خودمان داشته باشیم، گفت: مجلس باید اعتقاد پیدا کند که می‎توان روی پای خود ایستاد، اقتصاد مقاومتی یعنی تمام امکانات و منابع لازم را داریم اما باید اعتقاد داشته باشیم که می‎توان با توان داخلی به پیشرفت رسید.

حاجی‎بابایی افزود: یکی از مشکلات اساسی که بعد از پیامبر (ص) در مسائل سیاسی، فرهنگی و اقتصادی اتفاق افتاد این بود کسانی که از مسیر قرآن منحرف شدند می‎خواستند قرآن را به شکلی تفسیر کنند که خودشان در اسلام حضور داشته باشند، اینها معنای نفوذ است، آمریکا می‎خواهد کاری کند که هرگز باورمان نشود حداقل پنج سال طول بکشد که به نقشه‎هایش شک کنیم.

وی اظهار کرد: ملت ایران با توجه به سخنان مقام معظم رهبری در انتخابات هفت اسفند حضور پیدا کردند و مجلس خبرگان قدرتمندتری از قبل شکل دادند، در مجلس شورای اسلامی نیز تا امروز به لطف خدا یک حداکثر قدرتمند در مجلس دهم خواهیم داشت، تا الان نیز است.

مجلس پرقدرتی باید سیاست‎های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را دنبال کند

وزیر سابق آموزش و پرورش ادامه داد: مجلس پرقدرتی باید سیاست‎های اقتصاد مقاومتی مدنظر مقام معظم رهبری را دنبال کند، به آن اعتقاد داشته باشد، امروز ملاک برای اینکه در خط اسلام و ولایت هستیم تنها با سلام و درود گفتن به رهبری نیست باید با اقدام و عمل نشان داد، دولت، مجلس و مردم باید برای تحقق اقتصاد مقاومتی تمام توان خود را به کار بگیرند.

حاجی‎بابایی افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه تلاش کنیم تا یک جوان بیکار وجود نداشته باشد، کشتی بیاید تولیدات را ببرد نه اینکه تولیدات را به کشور وارد کنیم، اقتصاد مقاومتی یعنی اینکه 70 درصد مردم حداقل در رفاه باشند، یعنی اقتصادی که ارزش‎گذاری کنیم برای کاری که در کشور انجام می‎شود.

وی اقتصاد مقاومتی را یک اقتصاد دانش‎بنیان دانست و گفت: اقتصاد مقاومتی زمینه رشد و توسعه علمی را باید به همراه داشته باشد ما مجلسی می‎خواهیم که عمق مسائل را بداند و آنچه مقام معظم رهبری می‎فرمایند دنبال کند.

کشور در رکود اقتصادی به سر می‎برد/ رکود اقتصادی یعنی سکته قلبی اقتصاد

عضو هیئت‎رئیسه مجلس هشتم افزود: روزی تورم در کشور وجود داشت، هر کس در هر زمانی که باشد تورم بد است، تورم یک اشکال مهم و اساسی است اما امروز کشور در رکود اقتصادی به سر می‎برد رکود اقتصادی یعنی سکته قلبی اقتصاد که باید برای این وضعیت تدبیر کرد.

حاجی‎بابایی در پایان از مردم گرگان و آق‎قلا خواست تا در انتخاب فرد اصلح که به فرموده امام راحل حفظ نظام از اوجب واجبات است دقت کنند و به کسی رای دهند که موجب استحکام نظام باشد./فارس

انتهای پیام/

ارسال نظر