انهدام باند سرقت خودرو در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 989 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ب.ظ، شنبه، 28 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

سرهنگ محمد شیرازی از انهدام باند سرقت خودرو در شهرستان کردکوی خبر داد.

IMG_0008به گزارش رادکانا، سرهنگ محمد شیرازی فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی صبح امروز در گفتگو با خبرنگار رادکانا از انهدام باند سرقت خودرو در شهرستان کردکوی خبر داد و گفت: در پی وقوع سرقت خودرو در شهرستان کردکوی و مراجعه مالبخاته به نیروی انتظامی شهرستان و اینکه مالباخته مدعی بود که خودرو توسط یک خانم جوان سرقت شد، لذا کشف این خودرو در دستور کار مأمورین نیروی انتظامی قرار گرفت.

وی ادامه داد: پس از دو روز کار اطلاعاتی به ما خبر رسید که خودرو از سمت گرگان بسمت استان مازندران در حال حرکت است که همکارانم بعد از تعقیب و گریز، خودرو را متوقف کردند و فرد سارق خودرو که جوانی بود دستگیر شد.

شیرازی اظهار داشت: در بازجویی بعمل آمده مشخص شد که این آقا به اتفاق یک خانم دست به سرقت خودرو می زدند که دو دستگاه خودرو یکی در شهرستان کردکوی و یکی در شهرستان گرگان کشف شد.

وی نحوه سرقت خودروها را اینگونه بیان کرد: نحوه سرقت به این منوال بود که این آقا و خانم با هم دوست بودند و خانم را به عنوان طعمه بر سر راه رانندگان قرار می داد و خانم با طرح دوستی با رانندگان در یک فرصت مناسب خودرو را به سرقت می بردند.

فرمانده نیروی انتظامی شهرستان کردکوی در پایان توصیه کرد: لازم می دانم که از همشهریان و هم استانی های عزیز مخصوصا رانندگان خودروها تقاضا داشته باشم در هنگامی که مسافر جابجا می کنند از قبول خوراکی ها، آشامیدنی ها و احیانا طرح دوستی با مسافرانی که خودشان را به رانندگان نزدیک می کنند خودداری کنند که شاهد وقوع چنین حوادثی نباشیم.

ارسال نظر