اهداء جوایز به معلولین نمونه بمناسبت روز جهانی معلولین در کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 442 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:08 ب.ظ، دوشنبه، 18 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

بمناسبت سوم دسامبر روز جهانی معلولین در جمعی صمیمانه و با حضور دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم شریف کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی جلسه ای به منظور تقدیر و تشکر از معلولین موفق این شهرستان در اداره بهزیستی شهرستان کردکوی برگزار شد.

DSCF5895به گزارش خبرنگار رادکانا، بمناسبت سوم دسامبر روز جهانی معلولین در جمعی صمیمانه و با حضور دکتر محمدجواد نظری مهر نماینده مردم شریف کردکوی، بندرگز، بندرترکمن و گمیشان در مجلس شورای اسلامی جلسه ای به منظور تقدیر و تشکر از معلولین موفق این شهرستان در اداره بهزیستی شهرستان کردکوی برگزار شد.

در این جلسه ایتدا موسی طیبی فر رئیس اداره بهزیستی شهرستان کردکوی ضمن گرامیداشت روز جهانی معلولین و معرفی این عزیزان حاضر در جلسه و همچنین موفقیتها و عناوین برتر استانی، کشوری و جهانی آنها در رشته های مختلف ورزشی، علمی و هنری و…. که توسط این عزیزان کسب شده، در رابطه با عملکرد اداره بهزیستی و بیان مشکلات پیش رو و همچنین برنامه های آینده در ارتباط با بازتوانی، اشتغال، مسکن و معیشت جامعه هدف بهزیستی سخنرانی نمودند و به درجات متعالی و جایگاه و منزلت والای معلولین و اینکه معلولیت به هیچ عنوان محدودیتی برای این عزیزان به وجود نخواهد آورد و سیاست کار در بهزیستی بر توانبخشی مبتنی بر جامعه (C.B.R) استوار میباشد؛ اشاراتی داشتند.

در ادامه دکتر نظری مهر ضمن تحسین مراتب شایستگی ها و موفقیتهای معلولین و با بیان اینکه این عزیزان ثابت کردند “خواستن ، توانستن است ” و جهت رسیدن به موفقیت و تعالی باید از سد موانع گذشت و به آینده ای روشن چشم دوخت.

وی با تشکر از زحمات خانم رحمانی مدیرکل بهزیستی استان گلستان و همه مسئولین، کارشناسان و مددکاران بهزیستی استان و شهرستان کردکوی با اهداء جوایز نقدی و لوح سپاس از 12 معلول موفق تحت پوشش بهزیستی کردکوی قدردانی کردند.

 DSCF5891

DSCF5923

ارسال نظر