اهداء خون به منزله اهداء زندگی به نیازمندان فرآورده های خونی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 425 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:00 ق.ظ، جمعه، 9 مرداد، سال 1394 نظرات یک نظر

سامان مصدق گفت: اهداء خون به منزله اهداء زندگی به نیازمندان فرآورده های خونی است و من نیز وظیفه خود می دانم تا زمانی که از نظر جسمانی توان داشته باشم برای اهداء خون اقدام کنم.

DSC00663 - Copyبه گزارش رادکانا، سامان مصدق، یکی از شهروندان کردکوی که برای اهداء خون به پایگاه انتقال خون این شهرستان مراجعه کرد، ضمن اظهار رضایتمندی و قدردانی از استقرار پایگاه ثابت انتقال خون در کردکوی گفت: اهداء خون به منزله اهداء زندگی به نیازمندان فرآورده های خونی است و من نیز وظیفه خود می دانم تا زمانی که از نظر جسمانی توان داشته باشم برای اهداء خون اقدام کنم.
وی با بیان این که اهدای خون از نظر شرعی سبب رضایت خداوند متعال می‌شود، اظهار کرد: اهدای خون علاوه بر تاثیرات مثبت پزشکی همچون آگاهی از سلامت جسمانی و دور بودن از بیماری ها، ایجاد یک نوع باور مثبت در راستای حس نوع دوستی و مشارکت اجتماعی هم قلمداد می شود.
این اهداء کننده خون وجود پایگاه ثابت در شهرستان را سبب علاقه مندی بسیاری از مردم به اهداء خون دانست و خطاب به مسئولین شهرستانی گفت: مردم که خود پیشگام برای انجام کار خیر هستند مسئولین نیز باید با فراهم کردن شرایط لازم در تحقق آن کمک کنند.
مصدق با بیان اینکه فرد اهدا کننده با اهدای خون، بخشی از وجود خود را در اختیار افراد نیازمند قرار می دهد، افزود: با توجه به این که در آینده نیاز به خون بیشتری احساس می شود مسئولین باید فرهنگ اهدای خون را در سطح جوانان و نوجوانان گسترش دهند.
این جوان کردکویی در خاتمه ضمن قدردانی از همکاری پایگاه خبری تحلیلی رادکانا و کمپ انتقال خون کردکوی، به جهت برگزاری این حرکت خداپسندانه،خواستار تداوم پیگیری در جهت ارتقای فرهنگ اهدای خون بین جوانان شد.

انتهای پیام/

مصطفی می گوید:

اگه نمیگفتی نمیدونستیما…!!!!!

ارسال نظر