اهداء خون توسط ۳۵ نفر از مردم روستای سالیکنده+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 555 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:16 ب.ظ، سه شنبه، 23 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

۳۵ نفر از مردم روستای سالیکنده شهرستان کردکوی شب گذشته در بیست و ششمین روز از ماه مبارک رمضان با اهدای خون خود به کمک بیماران شتافتند.

IMG_5127 - Copyبه گزارش رادکانا، با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان و کاهش تقاضا برای اهدا خون، تیم سیار سازمان انتقال خون استان گلستان به درخواست دهیاری و شورای اسلامی روستای سالیکنده در این روستا مستقر شد و از مردم نوعدوست این روستا خونگیری بعمل آورد.

با استقرار تیم خونگیری در روستا 50 نفر از مردم ایثارگر و نیکوکار این روستا برای اهداء خون مراجعه کرده که در نهایت 35 نفر موفق به اهدا خون شدند.

پارسایی دهیار روستای سالیکنده با بیان اینکه اهدای خون نمادی است ارزشمند از همدلی، احساس مسئولیت، پـیوند با همنوع و از خالص‌ترین نمونه‌های نوع دوستی در جهان امروز و در هیاهوی زندگی مادی است، افزود: اهداکنندگان خون قهرمانانی هستند که بدون هیچ توقع و چشم داشتی، بخشی از وجودشان را در اختیار همنوعان خود قرار می‌دهند.

برای دیدن تصاویر در اندازه بزرگتر بر روی هر تصویر کلیک کتید.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

انتهای پیام/

ارسال نظر