اهداء خون وظیفه شرعی، انسانی و عرفی هر فرد است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 436 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:02 ق.ظ، جمعه، 9 مرداد، سال 1394 نظرات بدون نظر

حسین احمدی گفت: اهداء خون وظیفه شرعی، انسانی و عرفی هر فرد است که با حضور خود در اینگونه عرصه ها درس ایثار و مهربانی را تقدیم عزیزان نیازمند نماید.

???????????????????????????????به گزارش رادکانا، به دنبال فراخوان این پایگاه خبری برای اهداء خون، صبح امروز احمدی معاون فرماندار کردکوی بهمراه تنی چند از کارکنان فرمانداری با حضور در پایگاه انتقال خون این شهرستان، ضمن بازدید از این پایگاه از نزدیک در جریان مجموع فعالیتهای مرکز انتقال خون کردکوی قرار گرفتند.
حسین احمدی در حاشیه این مراسم با تشکر از پایگاه خبری تحلیلی رادکانا و کمپ انتقال خون کردکوی، گفت: اهداء خون وظیفه شرعی، انسانی و عرفی هر فرد است که با حضور خود در اینگونه عرصه ها درس ایثار و مهربانی را تقدیم عزیزان نیازمند نماید.
این مقام مسئول پس از اهداء خون، با توجه به آمار بالای بیماران تالاسمی و تصادفات در این منطقه در کنار بیماریهای فصلی حضور مردم را جهت اهدای مستمر خون ضروری عنوان کرد و اظهار داشت: ترویج فرهنگ اهدای خون سالم و مستمر یکی از مهمترین تفکرات نیکوست و با توجه به ظرفیتهای خوب موجود می توان بستر مناسبی برای این مهم فراهم کرد.
معاون فرماندار کردکوی در خاتمه کمک به همنوعان و نیازمندان را امری لازم و ضروری عنوان کرد و از نهادینه کردن فرهنگ اهدای خون در شهرستان و زحمات کلیه کارکنان انتقال خون قدردانی کرد.

انتهای پیام/

ارسال نظر