اهدای ۳۵۰ میلیون تومان بن کتاب در نمایشگاه کتاب گلستان
تعداد بازدید تعداد بازدید: 614 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:41 ق.ظ، یکشنبه، 22 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

مدیر کل فرهنگ و ارشاد سالامی استان گلستان با اعلام اینکه امسال بن جدیدی چاپ نشد عنوان کرد : قرار است در نمایشگاه کتاب امسال ۳۵۰ میلیون تومان بن کتاب به دانشجویان ، دانش آموزان ، اساتید و دیگر افراد اهدا شود .

thumb275-02ced430c60acbc3ca9148d6e3e4bb31به گزارش رادکانا، غلامرضا منتظری مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان در جمع خبرنگاران گلستانی اعلام کرد : نمایشگاه کتاب امسال با 300 غرفه برگزار می شود که 280 غرفه آن تا بحال اماده شده و این در حالیست که تهران به ما گفته تا 400 غرفه را می تواند تجهیز کند اما فضای نمایشگاه دائمی گرگان این امکان را به ما نمیدهد .

منتظری با اعلام اینکه امسال نسبت به سال گذشته بن بیشتری در اختیار علاقه مندان قرار خواهد گرفت عنوان کرد : 350 میلیون تومان بن در اختیار دانشجویان ، داشن آموزان ، نخبگان و فرهیختگان و اقشار علاقه مند قرار خواهد گرفت .

وی افزود : برای اولین بار در حاشیه نمایشگاه غرفه طراحی گرافیکی جلد کتاب و کتاب سازی را دایر کرده ایم تا علاقه مندان از آن استفاده کنند . همچنین غرفه هایی برای سبک زندگی اسلامی ، اقتصاد مقاومتی و فرقه های نوظهور تعبیه شده است .

مدیر کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان گلستان خاطرنشان ساخت : 5 کتاب در طول مدت برگزاری نمایشگاه درب وته نقد قرار می گیرندو خانه مطبوعات استان نیز ستاد خبری نمایشگاه کتاب امسال را قبول کرده است .

غلامرضا منتظری در مورد سوالی در مورد بن خبرنگاران گفت : امسال با توجه به کمبود بودجه بن جدیدی چاپ نشده و از همان بن های سال قبل استفاده می شود و در یان زمینه با محدودیت هایی مواجه هستیم .

منتظری با اعلام اینکه افتتاح این نمایشگاه روز (24 دی) سال جاری در ساعت 13 و 30 دقیقه و با حضور معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و مدیر نمایشگاه های فرهنگی کشور انجام خواهد شد، خاطرنشان کرد: علاقه مندان می توانند طی روزهای مقرر، از ساعت 13 الی 20 و 30 دقیقه در نمایشگاه حاضر شوند که در صورت بالا بودن سطح استقبال، ساعت بازدید افزایش خواهد یافت.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی گلستان همچنین به غرفه محققان و نویسندگان استان اشاره کرد و افزود: در این غرفه، کتاب‎های چاپ شده از نویسندگان به نمایش در خواهد آمد و نویسندگان نیز بر اساس برنامه زمانی تعیین شده، در این مکان حضور خواهند داشت./شبستان

ارسال نظر