اهمیت به موضوع کتاب و کتاب‌خوانی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی در جامعه است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 412 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:28 ب.ظ، چهارشنبه، 24 دی، سال 1393 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام عباس شفیعی:یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی اهمیت دادن و توجه به موضوع کتاب، کتاب‌خوانی و ترویج مطالعه در جامعه است.

709707به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام عباس شفیعی رئیس شورای فرهنگی و روحانی مستقر یساقی از کتابخانه مجهز شهید عبدالله حیدرپور مسجد آیت الله روشنی بازدید و از نزدیک در جریان فعالیت های این کتابخانه قرار گرفت.
وی در نشست با مسئولین این کتابخانه طی سخنانی با قدردانی از هیأت امناء و کانون فرهنگی، هنری مسجد آیت الله روشنی و کتابدار کتابخانه شهید حیدرپور اظهار داشت: دانش، مطالعه و کتابخوانی، بهترین سرمایه انسان است که همیشه همراه او خواهد بود.
روحانی مستقر اداره تبلیغات اسلامی کردکوی تصریح کرد: فرهنگ، محوری‌ترین برگ هویت یک ملت محسوب می‌شود و یکی از راه‌های مهم توسعه فرهنگی اهمیت دادن و توجه به موضوع کتاب، کتاب‌خوانی و ترویج مطالعه در جامعه به‌ویژه در میان کودکان، نو‌جوانان و جوانان است.
نائب رئیس شورای اسلامی یساقی با بیان این مطلب که فرهنگ مطالعه و کتابخوانی باید در جامعه بهتر احیاء شود خاطرنشان کرد: انسان هیچ وقت و در هیچ شرایطی بی نیاز از مطالعه نخواهد شد.

وی با اشاره به امکانات و تجهیزات خوب و مناسب و همچنین تنوع و فراوانی کتاب در این کتابخانه تصریح کرد: این کتابخانه یکی از کتابخانه های مهم و ارزشمند غرب استان به شمار می‌رود که امیدواریم مردم این منطقه بویژه جوانان و نوجوانان از این کتابخانه به خوبی استفاده کنند.
در ادامه محمد روشنی مسئول کانون فرهنگی و کتابخانه مسجد آیت الله روشنی یساقی نیز طی سخنانی با قدردانی از حجت‌الاسلام شفیعی و حمایت های ایشان اظهار داشت: این کتابخانه در سال ۱۳۸۴ تأسیس و دارای ۳۵۰۰ نسخه کتاب در موضوعات مختلف می باشد.
وی گفت: علاوه بر کتابهای تفسیری، اعتقادی، تاریخی و مذهبی، کتابهای دانشگاهی و کمک درسی در این کتابخانه موجود است.

 

انتهای پیام/

ارسال نظر