اوج انقلاب اسلامی در حماسه ۹ دی تبلور یافت
تعداد بازدید تعداد بازدید: 519 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:01 ب.ظ، جمعه، 6 دی، سال 1392 نظرات ۲ نظر

رمضانعلی الیاسی گفت: حماسه ۹ دی آب پاکی بود که بر تمامی سیاستها و فتنه های شوم دشمنان داخلی و خارجی ریخته شد و تامی جنایات آنان را برملا کرد.

ffffff111به گزارش خبرنگار رادکانا، رمضانعلی الیاسی فرماندار شهرستان کردکوی در اولین جلسه ستاد گرامیداشت دهه مبارک فجر، اوج انقلاب اسلامی را در حماسه 9 دی دانست و افزود: 9 دی روز میثاق امت با امام (ره) و امام (ره) با امت است.

وی افزود: حماسه 9 دی آب پاکی بود که بر تمامی سیاستها و فتنه های شوم دشمنان داخلی و خارجی ریخته شد و تامی جنایات آنان را برملا کرد.

الیاسی با اشاره به اینکه ایجاد حکومت اسلامی از اهداف پیامبران و اهل بیت (ع) بود، اظهار داشت: اهداف تمامی 24 هزار پیامبر و اهل بیت (ع) قطعا ایجاد حکومت اسلامی در کنار تربیت انسانها و رساندن به کمال و قرب الهی بود.

وی ادامه داد: ان شاالله حکومت حضرت مهدی (عج) که از حجاز شروع می شود گستره آن را در کل جهان خواهیم دید و شاهد عدل و عدالت حضرت ولی عصر (عج) خواهیم بود.

امام خمینی (ره) در عصر یخبندان فکری و جنود فکری قرن بیستم حکومتی را بنیان نهاد که اسلام را زنده کرد

فرماندار کردکوی پایه گذاری انقلاب اسلامی ایران توسط امام خمینی (ره) در عصر یخبندان فکری و جنود فکری قرن بیستم را عامل زنده کردن اسلام دانست.

وی قابل عرضه بودن حکومت اسلامی برای همه ممالک دنیا را یکی از ویژگی های این حکومت دانست و خاطرنشان کرد: انقلاب اسلامی ایران احیاء کننده اسلام و نام پیامبر (ص) است.

رمضانعلی الیاسی به عدم موفقیت دشمن نبرد با حکومت اسلامی اشاره کرد و افزود: دشمن تابحال از همه شیوه ها و ترفندهایی که بتواند انقلاب اسلامی را از پای درآورد استفاده کرده است اما موفق به این اقدام زشت و جنایتکارانه نشده است.

وی افزود: آنچه که امروز در جمهوری اسلامی، ولی فقیه و جایگاه ولی فقیه شاهد آن هستیم، نشان می دهد که نظام اسلامی متصل به خداوند است.

دهه فجر استمرار محرم و غدیر است

فرماندار کردکوی با عنوان این مطلب که دهه فجر استمرار محرم و غدیر است خاطرنشان کرد: باید با موضوع دهه فجر همانند یک بحث اعتقادی برخورد کنیم.

رمضانعلی الیاسی در پایان تصریح کرد: آنچه که رمز نجات نظام جمهوری اسلامی ایران است؛ اتحاد، ایمان به خدا و پیروی از ولایت و ولات فقیه است که ان شاالله خداوند کمکمان کند تا بتوانیم در این راه سربلند و پیروز باشیم.

وی خطاب به مدیران شهرستان تأکید کرد: برنامه ها و جشن های دهه فجر را بسمت و سوی مردمی سوق دهید و ان شاالله برنامه های دهه فجر امسال را با قدرت برگزار کنید.

لازم بذکر است در این جلسه مقرر گردید کمیته ها تا تاریخ 20/10/92 کل برنامه های اجرایی خود را به دبیرخانه ستاد دهه فجر شهرستان ارائه دهند.


مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.iارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

نبات می گوید:

این که مال 28 آذر؟

noor می گوید:

یعنی چی مال 28 آذر؟

ارسال نظر