اولتیماتوم شورا به شهرداری کردکوی برای تعیین و تکلیف املاک و دارایی ها
تعداد بازدید تعداد بازدید: 284 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 3:16 ب.ظ، سه شنبه، 18 مهر، سال 1396 نظرات بدون نظر

اعضای شورای شهر کردکوی درخصوص تعیین و تکلیف املاک و دارایی های شهرداری به شهردار اولتیماتوم دادند.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا؛ دوازدهمین جلسه رسمی و علنی شورای اسلامی شهر کردکوی عصر روز گذشته با دستور کار رسیدگی حضوری مشکلات و معضلات شهروندان و باحضور هر 5 عضو شورا برگزار شد.پ

تهیه لایحه عواضی سال 97 پس از انتخاب شهردار

در این جلسه مقرر گردید لایحه عوارضی، طبق لایحه سال 96 اجرا شود و پس از انتخاب شهردار با با دقت نظر لایحه عوارضی سال 97 را تهیه کنند که هم به نفع مردم باشد و هم صلاح شهرداری را در نظر بگیرند.

یکی از شهروندان کردکویی که در این جلسه حضور داشت، با اشاره به وضعیت نامناسب ساخت و ساز در کردکوی گفت: متأسفانه در گذشته ساخت و سازهایی با بی توجهی به مسائل بومی و فرهنگی در شهر کردکوی صورت گرفت که چهره خوبی از شهر به نمایش نگذاشته است.

امید دانشیار در این جلسه با بیان اینکه شنیدن سخنان شهروندان و پیگیری مطالبات آنان وظیفه اعضای شورا است، اظهار کرد: مردم ما را انتخاب کردند تا رفاه، آرامش و آسایش را در این شهر لمس کنند.

بانک شهر کردکوی تعیین و تکلیف می شود

وی با بیان اینکه تعیین و تکلیف وضعیت بانک شهر واقع در پارک شهر کردکوی از مسائل حیاتی شهر است، افزود: ابهام و ابهاماتی در قرارداد بانک شهر که در گذشته منعقد شده است، وجود دارد که باید در اسرع وقت به آن رسیدگی شود.

رئیس شورای شهر کردکوی ضمن اشاره به اینکه شورا و شورانشینان باید در تصمیمات خود قاطع باشند، تأکید کرد: قاطعیت در تصمیم باید به طور ویژه در مسائل مربوط به املاک و دارایی های متعلق به شهرداری دیده شود که بیت المال است.

بیمارستان قلب یکی از سرمایه های عظیم کردکوی است

دانشیار با بیان اینکه باید قدر سرمایه های شهر خود را بدانیم و به طور ویژه به آن بها دهیم تا رشد کند، افزود: اعضای محترم شورا نگرش ویژه ای به بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) داشته باشند زیرا این بیمارستان یکی از سرمایه های عظیم شهرستان کردکوی است.

وی در بخش دیگری از سخنان خود به بازدید اخیر کمیسیون بهداشت و درمان شورای شهر از بیمارستان فوق تخصص قلب حضرت امیرالمومنین (ع) کردکوی و دیدار با دکتر افراسیاب رئیس این بیمارستان اشاره کرد و خاطرنشان کرد: با نگاه ویژه و جهادی به بیمارستان کردکوی، می توانیم این مرکز را به قطب درمانی تبدیل کنیم.

قرارداد نیروهای قراردادی مجددا باید  بررسی شود

امیر قاسمی نیز در این جلسه با بیان اینکه شورای شهر همواره با هدف خدمت به مردم در صحن شورا حاضر می شود، گفت: تلاش می کنیم رسیدگی به مشکلات مردم سرلوحه کارمان باشد.

نائب رئیس شورای شهر کردکوی با اشاره به وضعیت قرارداد برخی کارکنان شهرداری، افزود: پایان سال که زمان اتمام قراردادهای نیروهای قراردادی شهرداری است، قرارداد نیروهای موردنظر باید مجددا مورد بررسی قرار گیرد.

باید بدنبال سرمایه گذاری در آب بندان کردکوی باشیم

محمدرضا شریف موسوی به آب بندان کردکوی و قابلیت های آن اشاره کرد و گفت: آب بندان کردکوی یکی از مناطق زیبای گردشگری در شهرستان کردکوی محسوب می شود باتوجه به اینکه مالکیت آن بر عهده شورای شهر و شهرداری است.

خزانه دار شورای شهر کردکوی با بیان اینکه باید با نگاهی ویژه به آن نگریست تا دیگر دچار خشکسالی و شاهد تخلیه آب آن نباشیم، افزود: باید بدنبال سرمایه گذاری برای پیشرفت و توسعه آب بندان باشیم تا گردشگران و مسافران زیادی را به این نقطه از کردکوی گسیل کند.

اولتیماتوم شورا به شهرداری کردکوی برای تعیین و تکلیف املاک و دارایی ها

در خاتمه نیز هر 5 عضو شورای شهر درخصوص تعیین و تکلیف املاک و دارایی های شهرداری به شهردار اولتیماتوم دادند که مقرر شد طی 7 روز آینده به این موضوع رسیدگی شود.

انتهای پیام/

ارسال نظر