اولویت برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی در ایام نوروز فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 540 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:02 ب.ظ، دوشنبه، 19 اسفند، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی گفت: درصدد هستیم با برپایی مکان های فرهنگی در سطح شهر به استقبال مهمانان نوروزی رفته تا مسافران نوروزی خاطره‌ای خوش از سفر به کردکوی داشته باشند.

1392052010312به گزارش رادکانا، حجت‌الاسلام غلامحسین محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی در گفتگو با خبرنگار رادکانا، از ارائه برنامه های متنوع فرهنگی و تفریحی برای مسافران نوروزی در این شهرستان خبر داد.

وی با اعلام این خبر افزود: به منظور استقبال از مسافران نوروزی و فراهم نمودن ساعات خوش برای خانواده ها، تمهیدات ویژه ای در شهرستان کردکوی در نظر گرفته شده است.

حجت‌الاسلام محمودی اولویت برنامه‌های اداره تبلیغات اسلامی را در ایام نوروز فعالیت‌های فرهنگی و مذهبی برشمرد و خاطرنشان کرد: درصدد هستیم با برپایی مکان های فرهنگی در سطح شهر به استقبال مهمانان نوروزی رفته تا مسافران نوروزی خاطره‌ای خوش از سفر به کردکوی داشته باشند.

محمودی در ادامه اضافه کرد: طبق هماهنگی‌های به عمل آمده با روحانیون شهرستان اعم از مستقر و هجرت و بومی، خدمات دینی از قبیل اقامه نماز جماعت در مساجد بین راهی و پارک جنگلی امام رضا (ع)، مشاوره و پاسخ به سئوالات شرعی، صورت می گیرد تا مهمانان از این خدمات بهره‌مند ‌شوند.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی همچنین به برگزاری برنامه‌های فرهنگی اشاره کرد و گفت: با برگزاری برنامه‌های متعدد و متنوع فرهنگی و اوقات فراغت، هفت سین فرهنگی، بروشور و مقالات، معرفی نوروز در روایات و اعمال عید نوروز خدمات خوب و مطلوبی به مسافران و گردشگران داده می‌شود.

حجت‌الاسلام محمودی در پایان ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با کلیه دستگاه ها ونهادهایی که فعالیت فرهنگی ارائه می دهند تصریح کرد: امیدواریم با همکاری یکدیگر شاهد برنامه های فرهنگی مطلوب وخاطره انگیز ی در ایام تعطیلات نوروز ۹۲ در سطح شهرستان کردکوی باشیم.

ارسال نظر