اولین باخت استقلال تمیشه در زمین خزر نوکنده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 697 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:21 ب.ظ، پنج شنبه، 5 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

تیم فوتبال استقلال تمیشه در پنجمین بازی خود از سری رفت مسابقات فوتبال دسته اول استان گلستان روز چهارم اردیبهشت در یک روز بارانی و سرد میزبان تیم خزر نوکنده بود که با یک گل مغلوب حریف شد.

تلبتلبتنالبه گزارش رادکانا به نقل از سامانه اطلاع رسانی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه) تیم استقلال  بازی را  بسیار خوب شروع کرد و فرصتهای زیادی را از دست دادند و در دقیقه 18 بازی موفق به گلزنی شدند اما داور مسابقه این گل را مردود اعلام کرد . البته کادر فنی استقلال معتقد بودند که گل سالم به ثمر رسیده و به تیم داوری اعتراض کردند.البته در ادامه باز هم فرصت های دیگری برای گلزنی داشتند که به دلیل تجمع آب در زمین مسابقه و باتلاقی شدن زمین به گل تبدیل نشد

مدیر عامل استقلال تمیشه با تشکر و ابراز رضایت  از زحمات بازیکنان و کادر وفنی  علت اصلی باخت را شرایط نامساعد جوی و وضعیت نامناسب زمین مسابقه اعلام کرد. لازم به یادآوری است که طبق برنامه ای که در شروع فصل تنظیم شده بود این بازی قرار بود روز سوم اردیبهشت برگزار شود اما به دلایلی نامعلوم یک روز به تعویق افتاد.

استقلال تمیشه  در پایان دور رفت با تحمل اولین باخت خود در این سری از رقابت ها به رده سوم جدول گروه  خود سقوط کرد. هم اکنون تیمهای خزر نوکنده و استقلال خان ببین بترتیب 10 و 9 امتیاز در رده اول و دوم جدول قرار دارند.

ارسال نظر