اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر برای خواهران بسیجی فرهنگی شهرستان کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 863 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:05 ب.ظ، شنبه، 6 مهر، سال 1392 نظرات یک نظر

اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر برای خواهران بسیجی فرهنگی شهرستان کردکوی در کانون فرهنگی ورزشی شهرستان برگزار شد.

2231254به گزارش خبرنگار رادکانا، اولین همایش امر به معروف و نهی از منکر خواهران بسیجی فرهنگی شهرستان کردکوی با حضور بانوان فرهنگی اداره آموزش و پرورش در کانون فرهنگی ورزشی بسیج جوانان کردکوی برگزار شد.

این همایش با حضور سرکار خانم حاجی احمدی مدرس، سرکارخانم گلفیروزی فرمانده بسیج دانش آموزی اداره آموزش و پرورش کردکوی، حسین پاوندی فرمانده بسیج فرهنگیان در جمع خواهران بسیجی فرهنگی شهرستان برگزار شد.

خانم حاجی احمدی مدرس همایش امر به معروف و نهی از منکر با اشاره به  آیات و روایات گفت: معلمی صفت خداوند است، معلم باید اندیشیدن را به دانش آموزان بیاموزد نه اندیشه ها را و در این راه باید همواره در روح و جسم طهارت را رعایت کند و چه بهتر که با وضو سر کلاس حاضر شود.

وی افزود: معلم باید در زندگی خود الگو باشد و تجلی فکر و اندیشه یک معلم در زندگی خصوصی اش دیده شود و خدای ناکرده اگر معلمی تجلی فکرش در زندگی اش دیده نشود باید از خودش بنالد.

حاجی احمدی در ادامه سخنان خود اظهار داشت: دراینجا باید اضافه کنم معلم شغلش معلمی بوده آیا کارش هم معلمی است بدیهی است معلم بودن با شغل معلمی فرق دارد و معلم کسی است که تعلیم دهنده روح باشد و بتواند در جان بچه ها امر به معروف و نهی از منکر را بنشاند.

در این همایش قرائت قرآن، سرود جمهوری اسلامی ایران، خیر مقدم گویی، قرائت مقاله در خصوص هفته دفاع مقدس و خواندن اشعاری در خصوص هفته دفاع مقدس از دیگر برنامه های این مراسم بوده است.

گلستان بلاگ می گوید:

با تشکر از مطلب خوبتان.
مطلب شما با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
گلستان بلاگ منتظر مطالب شماست.
http://golestanblog.ir/?p=8677

ارسال نظر