تحول بنیادین در نظام آموزشی کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 847 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:49 ب.ظ، پنج شنبه، 13 مهر، سال 1391 نظرات بدون نظر

رادکانا: این گردهمایی با حضور مسئولین و معاونین و نمایندگان آموزشگاههای شهرستان با هدف حمایت از تولید ملی و کار و سرمایه ایرانی و بهره برداری و استفاده از تمام نیروهای موجود در مدارس و مراکز آموزشی در راستای کیفیت بخشی به کار آموزشی در پیگیری بخشنامه ها و اهداف و طرح های ارسالی از مراجع بالاتر برگزار شد که در پایان معاونین مراکز آموزشی شهرستان با تشکیل و راه اندازی کارگاههای آموزشی به تبادل نظر در جهت پیشبرد و اثربخشی تصمیمات و اهداف متخذه اقدام نمودند.

اولین گردهمایی توجیهی معاونین آموزشی مدارس جهت تحول بنیادین در نظام آموزشی سال تحصیلی 92-91 شهرستان کردکوی برگزار شد.

به گزارش رادکانا به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش کردکوی، سه شنبه 11/7/91ساعت 9 صبح در سالن همایش های  مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی  اولین گردهمایی توجیهی معاونین آموزشی مدارس جهت تحول بنیادین در نظام آموزشی سال تحصیلی 92-91 برگزارشد.

این گردهمایی با حضور بهروز مازندرانی مدیر آموزش و پرورش  ، سید غلامرضا جدی حسینی معاون آموزشی ،وعوامل اجرایی با حضور معاونین و نمایندگان آموزشگاههای شهرستان برگزارگردید.

سید غلامرضا جدی حسینی معاون آموزشی با محکوم کردن دسیسه های دشمنان اسلام در توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام وباتبریک سال تحصیلی 92-91  وآرزوی سال پر خیرو برکت گفت: با عنایت به سال حمایت از تولید ملی وکار و سرمایه ایرانی انشا ء ا… از تمام نیروهای موجود در مدارس و مجتمع های آموزشی به نحو احسن  در راستای کیفیت بخشی آموزشی در پیگیری بخشنامه ها وطرحها ارسالی استفاده خواهید کرد.

ایشان افزودند:با توجه به کسر ساعات برای همکاران دوره اول متوسطه (راهنمایی) برای مدارس تحت پوشش وبرنامه ریزی جهت جبران عقب افتادگی درسی ،توجه به ارزشیابی مستمر ،پیگیری جلسه با انجمن اولیا و مربیان ،آموزش خانواده ،پر هیز از نمرات غیر واقعی ،وتاثیر نمرات مستمر در آزمون پایانی ،خواستار تشکیل کمیته پیشرفت تحصیلی و اتاق فکر در آموزشگاهها شدند.

دراین گردهمایی در پایان معاونین مدارس با تشکیل کارگاههای آموزشی وتبادل نظر در جهت اثر بخشی تصمیمات متخذه اقدام نمودند.

ارسال نظر