اولین سالگرد شهدای گمنام کردکوی برگزار شد
تعداد بازدید تعداد بازدید: 795 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:14 ق.ظ، سه شنبه، 3 دی، سال 1392 نظرات یک نظر

اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام کردکوی امشب همزمان با اربعین امام حسین (ع) با حضور حجت الاسلام حسینی کوهستانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و مردم شریف و ولایتمدار در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

IMG_0111به گزارش خبرنگار رادکانا، اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام کردکوی امشب همزمان با اربعین امام حسین (ع) با حضور حجت الاسلام حسینی کوهستانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی استان گلستان، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی و مردم شریف و ولایتمدار در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا، همزمان با اربعین سید و سالار شهیدان حضرت اباعبدالله الحسین (ع) و یاران باوفایش اولین سالگرد تدفین شهدای گمنام شهرستان کردکوی امشب با حضور مردم شریف و ولایتمدار در فضایی معنوی و خاص در مسجد جامع این شهرستان برگزار شد.

حجت الاسلام فراتی اویس فراتی ذاکر اهل بیت (ع) دقایقی دلهای حضار را به مقام شامخ امام حسین (ع) و شهدا نزدیک کرد و با نوای دلنشینش فضایی حسینی و توأم با عشق و به شهدا را در مسجد جماع کردکوی حاکم کرد.

در ادامه مراسم حجت الاسلام حسینی کوهستانی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه علوم پزشکی گلستان به ارائه عرایضی در خصوص واقعه عاشورا و ماندگاری و محبوبیت امام حسین (ع) و شهدا در دلهای مردم در جای جای جهان پرداخت.

این مراسم به همت هیئت رزمندگان اسلام شهرستان کردکوی، ناحیه مقاومت بسیج سپاه کردکوی کردکوی، شورای فرهنگی و هیئت ابوالفضلی مسجد جامع، اداره تبلیغات اسلامی کردکوی و ستاد یادواره شهدای کردکوی برگزار گردید.

سرهنگ پسرکلو مسئول بازرسی سپاه نینوای گلستان، رمضانعلی الیاسی فرماندار کردکوی، مدیران ادارات و نهادها و مردم شهیدپرور کردکوی در این مراسم حضور داشتند.

گلستان بلاگ می گوید:

سلام
با تشکر از مطلب خوب شما
این مطلب با نام خودتان در گلستان بلاگ منتشر شد.
http://golestanblog.ir/?p=12970
منتظر مطالب بعدی شما هستیم.

ارسال نظر