اولین مسابقه تایپوگرافی از وصیت نامه شهدای گلستان در فضای مجازی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 99 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:30 ب.ظ، یکشنبه، 1 مرداد، سال 1396 نظرات بدون نظر

معاون فرهنگی و امور اجتماعی از برگزاری اولین مسابقه تایپوگرافی از وصیت نامه های شهدای گلستان در فضای مجازی خبر داد.

به گزارش سرویس اجتماعی رادکانا به نقل از نوید شاهد، محمد علی طالع زاری، معاون فرهنگی و امور اجتماعی از برگزاری اولین مسابقه تایپوگرافی از وصیت نامه های شهدای گلستان در فضای مجازی خبر داد.

وی افزود: استفاده از هنر و خلاقیت های هنری و بصری از شیوه های بسیار مهمی است که باعث جذب مخاطب و همچنین رشد و تعالی ابزارهای هنری خواهد شد و استفاده از این شیوه ها در ترویج مفاهیم ایثار و شهادت باعث ماندگاری هر چه بهتر و بیشتر آن در جامعه خواهد شد .

تایپوگرافی یکی از شیوه های بسیار خوب و زیبا در عرصه خوشنویسی

طالع زاری ادامه داد: تایپوگرافی تکنیکی در گرافیک است که با آمدن چاپ، برای تلطیف کردن کلمات چاپی که خشک به نظر می رسیدند، حرکاتی در بخش هایی از لغات و برجسته کردن آن ایجاد می کردند. در این تکنیک سعی میشود با استفاده از هنر و خلاقیت کلمات و جملات بسیار زیبا بر روی کاغذ نقش بسته شود تا بیننده از در زمان مشاهده لذت بصری خاص دست می یابد و از این همه هنر و زیبایی در خلق یک کلمه و یا جمله لذت وافری به دست می آید

معاون فرهنگی و امور اجتماعی اعلام کرد: علاقمندان می توانند برای دستیابی به وصیت نامه های شهدای گلستان با ارسال عدد 1 به سامانه 3000756111 بخشی از وصیت نامه را روی گوشی خود دریافت کنند.

و همچنین در پایان به نفرات برتر جوایزی اهداء و بصورت کتابچه چاپ می گردد. همچنین می توانید آثار به آدرس فضای مجازی navideshahedgolestan_admin@ و یا به نشانی الکترونیکیinfo@navideshahed.com ارسال نمائید.

انتهای پیام/

ارسال نظر