اولین نشست هم اندیشی مدیران آموزش و پرورش کردکوی از سال ۵۷ تاکنون+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 952 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:42 ب.ظ، پنج شنبه، 25 تیر، سال 1394 نظرات ۲ نظر

اولین نشست هم اندیشی مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی از سال ۵۷ تاکنون در تالار پارتیان شهر کردکوی برگزار شد.

Picture 077به گزارش رادکانا، جمالی فرماندار کردکوی، سوخته سرایی مشاور اجرایی مدیرکل آموزش و پرورش استان، مسعود بیدلی مدیر آموزش پرورش کردکوی، معاونین پشتیبانی، آموزشی، پرورشی، مدیران و روسای آموزش و پرورش شهرستان کردکوی از سال 57 تاکنون حضور داشتند.

این نشست با هدف کمک به آموزش و پرورش و استفاده از تجربیات مدیران ادواری آموزش پرورش در راستای همدلی و همزبانی با همه آهاد جامعه برگزار شد.

مسعود بیدلی مدیر آموزش پرورش شهرستان کردکوی ضمن خیر مقدم گویی و تقدیر از حضور ارزشمند مدیران آموزش و پرورش گفت: امید است ماحصل و خروجی این جلسه بتواند به نظام تعلیم و تربیت و رشد تعالی دانش آموزان کمک نماید.

وی تاکید کرد: هدف چنین نشست هایی استفاده از تجربیات متخصصین و توان و ظرفیت شما بزرگواران است. اولین نقش و وظیفه ما به عنوان معلم تاثیرگذاری بر روی مخاطبین است و گاهی این تاثیرگذاری بسیار مثبت است.

بیدلی در خاتمه سخنانش اظهار داشت: امیدواریم این نشست ها ادامه داشته و با افزایش بهره وری در راستای تعالی نسل نوجوان و نو پا از این ظرفیت و پتانسیل به خوبی استفاده گردد

ادامه مدیران سابق آموزش پرورش هریک به بیان نقطه خویش در راستای کمک به آموزش و پرورش در زمینه های مختلف پرداختند.

مجتبی جمالی فرماندار شهرستان کردکوی ضمن تبریک بمناسبت پیروزی عزتمندانه فرزندان ایران در مزاکرات هسته ای گفت: بار دیگر توانستیم با درایت و تدبیر حفظ نیت جمهوری اسلامی را برای دنیا به اثبات برسانیم.

جمالی در خصوص این نشست اظهار داشت: آموزش و پرورش غنی ترین سازمان است و نسبت به سازمان ها و ادارات دیگر از فرصت منحصر به فردی برخوردار است چرا که در این سازمان نیروهای غنی و توانمند وجود دارد که مصداقش استفاده دیگر سازمان ها از توانمندی نیروی آموزش پرورش است چرا که مطمئن ترین نیروها آموزش و پرورشی هستند.

رئیس شورای آموزش پرورش شهرستان کردکوی برگزاری این نشست را ابتکار عملی خوب دانست و افزود: تجربیات شما کهنه نمی شود و می توانید مشاور خوبی برای حوزه های مختلف شهرستان باشید.

ضمنا سوخته سرایی مشاور مدیرکل آموزش وپرورش استان گلستان گفت: مدیران علم و تجربه را با هم دارند و یقینا استفاده از این ظرفیت در ارتقای شاخص های آموزش و پرورش شهرستان کمک خوبی می باشد.

گفتنی است، در پایان ابراهیم رنگریز به عنوان رابط مدیران سابق شهرستان کردکوی انتخاب گردید.

???????????????????????????????Picture 010????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????Picture 036Picture 040Picture 045Picture 048Picture 050Picture 054?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

 انتهای پیام/

 

يادداشتهاي براكنده آقامعلم می گوید:

این هم خوبه.مانیزاستخدانی سال 57 هستیم.یادش بخیر.فکرکنم اولین رئیس آموزش پرورش بعدازانقلاب اسلامی آقای جمشیدرضایی دبیرمشاوررشته تحصیلی مدرسه راهنمایی رستاخیز بودند.یادش بخیر.
سیدمحمدحسین حسینی( سیداحمد)
کردکویی های مقیم تهران بزرگ.

یا علی می گوید:

احسنت.کاش همه دستگاهها همچین کاری انجام بدهند

ارسال نظر