اولین همایش روستایی کتاب، یار مهربان در سرکلاته خرابشهر برگزار شد+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,737 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:05 ق.ظ، یکشنبه، 2 آذر، سال 1393 نظرات بدون نظر

اولین همایش کتاب، یار مهربان بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان، معاون فرماندار، دهیار، اعضای شورای اسلامی و اقشار مختلف مردم خصوصا کودکان و نوجوانان در روستای سرکلاته خرابشهر برگزار گردید.

IMG_0080 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، اولین همایش کتاب یار مهربان بمناسبت هفته کتاب و کتابخوانی با حضور اقشار مختلف مردم خصوصا کودکان و نوجوانان در روستای سرکلاته خرابشهر برگزار گردید.

حاضرین در این همایش که اکثرا کودکان و نوجوانان به همراه والدین خود بودند ابتدا از مسیر دبستان دخترانه شهید حسینعلی لیاقی تا مجموعه ورزشی روستای سرکلاته را بصورت پیاده روی طی نمودند.

حضور حداکثری مردم در این همایش شاد و مفرح نشان از پویایی آن بود که بسیار بسیار مورد قبول مردم این روستا قرار گرفت و شادی و نشان کودکان و نوجوانان را به همراه داشت.

برنامه های ویژه ای با حضور مسئولین استانی و شهرستانی، دهیار و اعضای شورای اسلامی روستا و مردم شهیدپرور اعم از جوانان و نوجوانان در مجموعه ورزشی روستا اجرا شد.

شعرخوانی کودکان، مقاله خوانی کودکان، برگزاری مسابقه نقاشی، عضوگیری کتابخانه مشارکتی روستا و تشریح فعالیتهای فرهنگی روستا توسط شورای اسلامی روستای سرکلاته از برنامه های اجرایی در این همایش بود.

سخنرانی سید حسین علوی مدیرکل کتابخانه های عمومی استان گلستان یکی از بخش های این همایش بود.

در خاتمه نیز به برندگان بخش های مختلف همایش جوایزی اهداء گردید.

سیدحسین علوی مدیرکل کتابخانه های عمومی گلستان، احمدی معاون فرماندار کردکوی، سلیمی مدیر کتابخانه عمومی کردکوی، دهیار و اعضای شورای اسلامی در این همایش حضور داشتند.

این مراسم به همت نهاد کتابخانه عمومی شهرستان کردکوی، دهیاری و شورای اسلامی روستای سرکلاته خرابشهر (تمیشه) و کانون فرهنگی هنری نینوای این روستا برگزار شد.

??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????IMG_0106???????????????????????????????

(گزارش از فاطمه لیاقتی)

انتهای پیام/

ارسال نظر