اولین همایش کوهپیمایی بسیجیان دانشگاههای غرب استان در کردکوی
تعداد بازدید تعداد بازدید: 902 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:21 ب.ظ، پنج شنبه، 16 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

اولین همایش کوهپیمایی دانشجویان بسیجی دانشگاههای غرب استان صبح امروز در شهرستان کردکوی برگزار شد.

دانشجویان غرب استان ساعت 9:30 صبح امروز از مسیر دانشگاه پیام نور تا اردوگاه شهید مهقانی را در یک کوهپیمایی بزرگ پیمودند. این همایش با حضور روسای دانشگاههای شهرستان و معاونین و مسئولین شهرستانی و با حضور  دانشجویانی از دانشگاههای غرب استان در شهرستان کردکوی همراه بود.

یاسر دلیر مسئول بسیج دانشجویی غرب استان در مصاحبه خبری با خبرنگار رادکانا گفت: ضمن تبریک روز دانشجو خدمت دانشجویان عزیز این برنامه با همکاری بسیج دانشجویی و دانشگاه های شهرستان های غرب استان انجام شد. تمام تلاش ما به عنوان کوچک ترین عضو این جامعه فرهنگی بالا بردن سطح اعتقادی و ولایت مداری دانشجویان می باشد. برگزاری این چنین برنامه هایی هرچند کوچک باعث بیدار شدن اعتقادات درحال خواب دانشجویان است.

دلیر تصریح کرد: امید است با همکاری دستگاه های اجرایی موجب خشنودی قلب نازنین مقام عظمای ولایت شویم و اعلام می کنیم خمینی عزیز پرچمی که تو برافراشتی هرگز بر زمین نخواهد ماند.

در پایان جا دارد از تمامی مسئولین اجرائی و فرهنگی شهرستان برای شرکت و همکاری در این همایش تشکر کنم و ان شاا… به یاری خداوند متعال و مساعدت مسئولین برنامه های بعدی پرقدرت تر و منسجم تر برگزار شود.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر