اولین و مهم‌ترین پایگاه یادگیری کانون خانواده است
تعداد بازدید تعداد بازدید: 505 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:49 ب.ظ، سه شنبه، 26 آذر، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت‌الاسلام تقی پور گفت: اگر خانواده به مسایل و آموزه‌های دینی در قول و عمل پایبند باشد، فرزندانی دین باور و دین‌دار به جامعه تحویل خواهند داد.

62444به گزارش خبرنگار رادکانا، همایش گفتمان دینی با موضوع «نقش خانواده در بهداشت روان و ارتقاء علمی فرزندان از منظر آموزه های دینی» با حضور اولیاء و مربیان دانش آموزان در مدرسه دخترانه شاهد شهرستان کردکوی برگزار شد.

در این همایش حجت‌الاسلام تقی پور موسس و رئیس مدارس رستگاران گلستان با بیان این مطلب که خانواده به‌ عنوان اولین و مهم‌ترین نهاد اجتماعی، تأثیر زیادی در تحول و شکل‌گیری شخصیت دانش‌آموزان دارد، خاطرنشان کرد: این‌ تأثیرگذاری بسیار چشمگیر است و می‌تواند بهداشت روانی‌ دانش‌آموزان را تحت‌الشعاع خود قرار دهد.

وی در ادامه به نقش خانواده در اخلاق و پایه گذاری برای رشد عواطف انسانی اشاره کرد و گفت: اگر خانواده به مسایل و آموزه‌های دینی در قول و عمل پایبند باشد، فرزندانی دین باور و دین‌دار به جامعه تحویل خواهند داد.


 

مخاطبان محترم پایگاه خبری تحلیلی رادکانا می توانند اخبار، مقالات، اشعار، مطالب طنز، تصاویر و هر آن چیزی که در قالب اقتصاد، فرهنگ و هنر جای می گیرد را به آدرس info@radkana.ir ارسال کنند تا در سریع ترین زمان ممکن به نام خودشان و به عنوان یکی از مطالب ویژه رادکانا منتشر شود.

همچنین می توانند سوژه های خبری و مشکلات شهرستان را جهت پیگیری از طریق ایمیل فوق یا سامانه پیامک ۳۰۰۰۲۷۲۰۱۰ با ما در میان بگذارند.

ارسال نظر