اولین یادواره شهدای روستای سالیکنده
تعداد بازدید تعداد بازدید: 1,595 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 12:09 ب.ظ، چهارشنبه، 22 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

به گزارش خبرنگار رادکانا اولین یادواره ۱۳ شهید گرانقدر روستای سالیکنده با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم ولایتمدار این روستا باشکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

به گزارش خبرنگار رادکانا اولین یادواره 13 شهید گرانقدر روستای سالیکنده با حضور مسئولین استانی و شهرستانی و مردم ولایتمدار این روستا باشکوه هرچه تمام تر برگزار شد.

در این مراسم سرباز ولایت امیر دربندی از فرماندهان ارتش جمهوری اسلامی ایران با بیان جنایات رژیم بعث عراق گفت: دشمن بعثی آنقدر جنایت کرد که نمی توان آن را بیان کرد. آنان دست و پای مردم هویزه را با سیم تلفن می بستند و زنده به گورشان می کردند.

امیر دربندی با توجه به عشق و علاقه مردم به شهدا و برگزاری یادمان شهدا خاطر نشان کردند: مردم ما هرساله با عشق و علاقه یادمان های شهداء را برگزار می کنند، خالصانه و صادقانه ارادت خود را نسبت به شهدا نشان می دهند. این یادمان ها در سال های متمادی برگزار می شود اما دیگر پدر و مادران شهدا در بین ما نخواهند بود.

امیر دربندی افزود: پیام یادواره برای ما دمیدن روح حماسه بر جان ماست و به دشمن می فهماند ما همچنان ایستاده ایم.

امیر دربندی با تأکید بر اینکه جنگ تحمیلی بعد از جنگ ویتنام طولانی ترین جنگ بوده است تصریح کرد: در قرن اخیر بعد از جنگ ویتنام جنگ ایران و عراق طولانی ترین جنگ بود و امام (ره) با قدرت تمام آن را اداره کرد و با فرماندهی مرجع بزرگ باعث شد حتی وجبی از خاک ایران از دست نرود.

در ادامه مراسم ذاکر اهل بین عصمت و طهارت برادر حسینی تبار با مداحی خود در وصف شهدا حاضرین در مجلس را به فیض اکمل رساند.

پایگاه خبری تحلیلی رادکانا

ارسال نظر