اکبر جوجه گرگان با ماشین های پلاک ۵۹ را جدی بگیریم
تعداد بازدید تعداد بازدید: 676 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:00 ب.ظ، یکشنبه، 8 تیر، سال 1393 نظرات ۲ نظر

اما هر ساله در ماه رمضان شاهد جولان ماشین های پلاک ۵۹ هستیم که مشخص است افرادی از داخل شهر گرگان که نه رنگ و بوی مسافر را دارند و نه چهره بیمار را ، وارد این مکان شده و غذا می خورند.

thumb271-f7d91f5bfde268cb815a959ed6a548ecبه گزارش رادکانا، هر ساله با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تعدادی از اماکن و هتل ها برای تامین غذای مسافرین و گاها بیماران مجوز پذیرایی می گیرند .

یکی از این اماکن اکبرجوجه گرگان است که به دلیل تحویل غذای با کیفیت و مکان مناسب همواره در دسترس همگان هست و الحق و الانصاف خانواده کلبادی در این سالها زحمت زیادی کشیده و توسعه زیادی هم به این مکان در گرگان دادند و اکبر جوجه گرگان یکی از مطرح ترین برندها در کشور می باشد .

اما هر ساله در ماه رمضان شاهد جولان ماشین های پلاک 59 هستیم که مشخص است افرادی از داخل شهر گرگان که نه رنگ و بوی مسافر را دارند و نه چهره بیمار را ، وارد این مکان شده و غذا می خورند .

سفارش ما اولا به برادران کلبادی اینست که اگر چه در اقتصاد و تجارت ، سود بر هر چیزی مقدم است و آنها هم حق دارند از این مکانی که تلاش زیادی برای آن کردند استفاده کنند اما فقط برای یک ماه تحویل غذا به مشتریان ثابت و شناخته شده خودداری کنند که هم دنیا و هم آخرت را داشته باشد .

سخن دیگر با مراجع ذیصلاح است که آن محدوده را در کنترل خود داشته باشند چرا که دیده می شود افرادی معمولی و عادی خیلی راحت حتی در پوشش نامحرم و دوستانه وارد این فضا می شوند و غذا تناول می کنند .

با توجه به اینکه این مکان در مسیر دید همه شهروندان ، مسافران و رهگذران روستاها و شهرهای اطراف نیز هست شاید دیدن ماشینهای فراوان با پلاک 59 مقابل اکبر جوجه خوب نباشد و در ذهن این موضوع را تدایی می کند که ایا در گرگان کسی روزه هم می گیرد ؟

به هر حال شایسته است از همین اولین روز ماه مبارک رمضان روی این نقطه حساسیت های ویژه باشد و از طرفی فضایی فراهم باشد تا اکبر جوجه بتواند به افراد دارای صلاحیت غذا تحویل دهد .

اخیرا هم در جلسه ستاد شئون به این مورد تذکراتی داده شده و حتی برخی مسئولان استانی خواسته اند تا مراجع ذیصلاح و نیروی انتظامی نسبت به موضوع روزه خوری در ملا عام در ماه رمضان اقدامات لازم را انجام دهند .

گل رامیان می گوید:

با سلام و قبولی طاعات خدمت شما همکار گرامی

با توجه به اینکه از قبل تبادل لوگو داشتیم و بعد به دلیل مشکلات فنی لوگوی ما حذف شد و شما گفتید در صورت رفع مشکل لوگو گذاشته می شود ولی شما هنوز مایل نیستید که لوگوی ما را در سایت خود قرار دهید ؟؟

دانیا ل-مدرسه حضزت ابوالفضل ع کردکوی می گوید:

سلام وعرض ادب و احترام خدمت مدیر مسئول و اعضای محترم خبرگزاری ارزشی رادکانا.
درسته اسلام روزه خواری در ملاعام را مردود و گناه بزرگ میداند.اما بعضی افراد مریضند با این حال احترام ماه مبارک را نگه می دارند حتی حاضر نیستند اعضای خانواده اش از روزه خواری اش به هر دلیلی اطلاع داشته باشند.پس برای این گروه از افراد باید جایی باشد تا بتوانند مشکل خود را حل نمایند.چه جایی بهتر از رستوران اکبرجوجه . چون پوششی روی شیشه ها گذاشتندکسی درون رستوران را نمی بیند. این کار مسئولین رستوران نه تنها مذمت ندارد بلکه قابل تحسین است.اما پلاک 59 را از دیگر پلاکها تمییز نمایندبه عقیده علماء و اهل فن مسایل دینی کار درستی نیست.همین اندازه افراد احترام این ماه را نگه می دارندآشکارا اقدام به روزه خواری نمی کنندشایسته تقدیرند. چون نمی شود از ظاهر افراد در مورد مریضی یا سلامت شخص قضاوت کرد. اطمینان دارم این رستوران با مجوز دستگاههای ذیصلاح در این ماه فعال است اما متاسفانه انسان مغازه هایی را مشاهده میکند (بدون پوشش )،افراد آشکارا در آن مکانها مشغول تناول غذا یا کشیدن سیگارند. تهیه خبراز این اماکن قابل ستایش است.
اینجانب ضمن پوزش از انتقاد این خبر، موفقیت و سربلندی شما را آرزومندم.
دانیال فرخی – مدیر مدرسه حضرت ابوالفضل (ع) کردکوی–http://abolfazl-a.blogfa.com

ارسال نظر