اکران هفت فیلم از گلستان در جشنواره فیلم مردمی عمار
تعداد بازدید تعداد بازدید: 962 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:30 ق.ظ، چهارشنبه، 6 دی، سال 1391 نظرات ۲ نظر

هفت فیلم از گلستان در جشنواره فیلم مردمی عمار شرکت دارد که در شهرهای مختلف استان اکران می شوند.

139109020000415به گزارش رادکانا به نقل از مهر: هفت فیلم از گلستان در جشنواره فیلم مردمی عمار شرکت دارد که در شهرهای مختلف استان اکران می شوند.

به گزارش خبرنگار مهر، یک روز خوب برای سحر اثر سید بهروز نیری، مستند آذر 57 مهدی ناظریان، واما قسط ساخته صالح کاهانی از گنبدکاووس در این جشنواره اکران می شود.

مستند ستارگان می آیند تا مقصد را گم نکنیم، داستان پیاده تا غروب، مستند نخهایی که برای خداوند بافته می شود و مستند آرزوهای شیرین ساخته مصیب کوهی مشایخ در این جشنواره اکران می شود.

پخش فیلمهای سومین جشنواره عمار در استان گلستان شهرستان گرگان در مجتمع فرهنگی و هنری ۲۲بهمن در سینمای این مجتمع اکران خواهد شد.

همچنین یکشنبه شب فیلم آخوند چینی دات کام در مسجد رضوی و فیلم کوچه مقدس نیز در هیات خادم الائمه شهرستان گنبد کاووس اکران شد.

علاوه بر این دو فیلم نخهایی که برای خداوند بافته می شوند و اخراجی های 4 در مینودشت اکران شد و تاکنون 20 کانون فرهنگی و هنری برای اکران سومین جشنواه فیلم مردمی عمار در شهرستان مینودشت اعلام  آمادگی کرده اند.

دبیرخانه جشنواره فیلم عمار می گوید:

با سلام وعر ض ادب و خسته نباشید
خبر جدید: تقدیرو تشکردبیرخانه جشنواره فیلم مردمی عمار- دفتر استان گلستان از اکران کنندهای مردمی و خبرگزاریهای استان گلستان.

http://ammarfilm-golestan.blogfa.com/
سومین جشنواره فیلم سراسری عمار- دفتر گرگان ammar_film_golestan@yahoo.com

لطفاً اطلاع رسانی فرمایید
با تشکر
دبیرخانه دفتر استان گلستان
با سلام وعرض ادب و خسته نباشید

hagh می گوید:

سلام چشم اطلاع رسانی می شود

ارسال نظر