اکران چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار در کانون فرهنگی ورزشی کردکوی+تصاویر
تعداد بازدید تعداد بازدید: 598 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 4:20 ب.ظ، پنج شنبه، 26 دی، سال 1392 نظرات بدون نظر

مرحله دیگری از اکرانهای چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرستان کردکوی ساعت ۱۰ صبح امروز با حضور اعضای موسسه قرآنی هدایت و انجمن اولیاء و دیگر اعضائ در کانون فرهنگی ورزشی بسیج این شهرستان برگزار شد.

IMG_0005 - Copyبه گزارش خبرنگار رادکانا، مرحله دیگری از اکرانهای چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار در شهرستان کردکوی ساعت 10 صبح امروز با حضور اعضای موسسه قرآنی هدایت و انجمن اولیاء و دیگر اعضاء در کانون فرهنگی ورزشی بسیج این شهرستان برگزار شد.

اکران چهارمین جشنواره مردمی فیلم عمار مدتی است همزمان با سراسر کشور از پایگاه مقاومت بسیج شهید زاهد شهرستان کردکوی آغاز شد که بخاطر مردمی بودن و ترویج و تبلیغ اسلام ناب محمدی و آرمان های امام و انقلاب و پرداختن به مسائل و مشکلات جوامع بشری در بین تمامی سنین از اهمیت ویژه ای برخوردار است.

این مراسم با حضور علاقمندان به عرصه هنر، اعضای موسسه قرآنی هدایت، انجمن اولیاء و دیگر اعضای آن برگزار شد و با استقبال خوبی از سوی این افراد روبرو بود که این حضور می تواند نقطه عطفی برای اکران های بعدی جشنواره عمار در کردکوی که تمامی سنین از آن استقبال می کنند و این به دلیل مردمی بودنش می باشد.

جشنواره مردمی فیلم عمار جشنواره ایست که اکران فیلمهای آن چند روزیست بصورت مردمی در جای جای نقاط کشور عزیزمان ایران توسط مردم ولایتمدار و انقلابی به صورت خودجوش اکران می شود.

IMG_0010IMG_0001IMG_0003IMG_0005IMG_0006IMG_0007IMG_0008IMG_0009IMG_0011IMG_0013ttttt

ارسال نظر