اگر احمدی نژاد تمام شده ، چرا اینقدر هر روز علیه وی سخنرانی می کنید/ مرض هاری را کسانی به وجود آوردند که در فتنه ۸۸ پای مردم و نظام را گرفتند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 441 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 6:30 ب.ظ، دوشنبه، 1 تیر، سال 1394 نظرات بدون نظر

مدیر عامل پژوهشگاه شفق گفت : گمان میکنم که ایشان(هاشمی) آلزایمر گرفته که اینگونه سخن گفته به دلیل آنکه ایشان فرمودند: آن ۸ سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند.

farsadبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، علیرضا فرساد مدیرعامل پژوهشگاه شفق پیرو صحبت های امروز آیت الله هاشمی رفسنجانی در دیدار با مردم دزفول گفت:امروز باید صراحتا عرض کنم که برخی از آقایانی که دیروز با امام بودند امروز خود تحریف کننده راه امامند.

وی افزود: از نگاه برخی از آقایان که دیگر احمدی نژاد تمام شده است؛پس چرا اینقدر هر روز بر علیه وی سخنرانی می کنید و کنفرانس می گذارید و تبلیغ می کنید.همه مردم فهیم ما میدانند که برخی از آقایان که در نظام بنایشان به سیاه نمایی است و برای رسیدن به اهداف شوم خود از همه راه ها بهره بردند و استفاده کردند اما همیشه نقشه آنها توسط مردم نقش بر آب شد.

علیرضا فرساد در ادامه گفت:ما از جناب آقای هاشمی به عنوان شخصی که در کنار امام بوده اند و درد دلهای امام را بهتر از هر کسی می دانند توقع داریم که مسیر واقعی امام را به ما نشان بدهند نه دفترچه خاطرات خود را که تنها برای تبلیغ یک جریان خاص است.امروز صحبت هایی که آقای هاشمی کردند برای هر حزب الهی سنگین بود اگر چه مردم ما به اینگونه صحبت ها در این ایام از ایشان عادت کرده اند.

این حقیر گمان میکنم که ایشان آلزایمر گرفته اند که اینگونه سخن گفتند به دلیل آنکه ایشان فرمودند: آن ۸ سال کافی است برای این که مدت ها مثل هاری در بدن جامعه ما دائما تزریق سم بکند. مثل مرض هاری این حالت را دارد به جامعه ما می دهد.

فرساد گفت : جناب آقای هاشمی شما دولت نهم و دهم را متهم به سوء مدیریت کردید اما مقام معظم رهبری بهترین شرایط توسعه و مدیریت کشور را در دولت نهم و دهم میداند.شما مانند اینکه مدیریت خودتان را در دولت وقتتان فراموش کرده اید که تورم را تا مرز 50 درصد برد و کشور به پرتگاه کشانده بود و اعتراض عظیم مردمی را در پی داشت.قطعا شما این مسئله را فراموش کرده بودید که اینگونه فرمودید.

وی افزود:هیچ شکی وجود ندارد که دولت نهم و دهم شرایط هاری را در کشور به وجود نیاورده است اما تردیدی نداریم که هاری را کسانی به وجود آوردند که پای نظام و مردم را در فتنه 88 گرفتند.البته برخی از این افراد نیز که مردم را قبل از انتخابات به ریختن به خیابان ها دعوت می کنند و کسانی که صحنه گردان اصلی فتنه بودند و بسیاری از بازداشتی ها اعترافات بسیاری از خیانت آنها داشتند و در اغتشاشات حضور داشتند و دست تکان می دادند شما بهتر از هر کسی میشناسید.

این فعال سیاسی اجتماعی خاطرنشان کرد: از نگاه شما امید آیا اعتماد به آمریکا و در اختیار گذاشتن دستاورد های انقلاب در اختیار آنها معنا می دهد یا حفظ عزت ملت ایران و دفاع تمام قد از دستاورد های هسته ای و توسعه و فعالیت های اقتصادی کشور در شرایط تحریم که امروز حتی نیمی از آن فعالیت های دولت نهم و دهم را در کشور شاهد نیستیم.

علیرضا فرساد اظهار امیدواری کرد: امید مردم در دولت سابق بسیار بیشتر بوده است اگر میخواهید به این موضوع پی ببرید نگاهی به سفرهای رییس جمهور سابق به استانها بیاندازید و استقبال با شکوه مردم از ایشان را ببینید که قطعا حضرتعالی و دوستان مشاهده نموده اید که اینگونه عکس العمل ها را نشان میدهید.

فرساد تاکید کرد:از صحبت های جریاناتی در کشور که هر روز بر طبل درگیری و نزاع می کوبند و سخنانی خلاف واقع و تحریف کننده جریان انقلاب می زنند بوی فتنه ای جدید به مشام هر ولایتمداری میرسد.

وی بیان داشت: باید سردمداران آن جریان ها بدانند که همه دستگاه های امنیتی کشور ما و در راس آنها بازوی توانمند رهبری,سپاه پاسداران انقلاب اسلامی و همه مردم شریف ایران بسیار هوشیارند و قطع به یقین پاسخ ملت دیگر مروتی که در 88 برای برخی ها به خرج دادند نخواهد بود و مرگ سیاسی آنان در راه خواهد بود.

انتهای پیام/

ارسال نظر