اگر ادارات در برنامه های اجرائی با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند، قطعأ آن برنامه به بهترین نحو ممکن اجرا می شود
تعداد بازدید تعداد بازدید: 570 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 8:28 ق.ظ، سه شنبه، 31 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

حجت الاسلام محمودی رئیس اداره تبلیغات اسلامی کردکوی، برای همکاری با کلیه ادارات در انجام مراسم فرهنگی و مذهبی و همچنین مناسبتهای ملی اعلام آمادگی کرد.

IMG_08731به گزارش خبرنگار رادکانا، حجت الاسلام مهدی ربّانی کارشناس زکات کمیته امداد امام خمینی(ره) با حضور در اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی با حجت الاسلام غلامحسین محمودی رئیس این اداره دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار حجت الاسلام ربّانی با ارائه گزارشی اجمالی از فعالیتهای فرهنگی کمیته امداد و ضمن تشکر از اداره تبلیغات اسلامی در انجام فعالیتهای فرهنگی در شهرستان خواستار تعامل و همکاری بیشتر دو اداره با هم شد.

در ادامه حجت الاسلام محمودی، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان کردکوی ضمن تشکر از همکاری کمیته امداد به خاطر حضور فعال در  مراسم ملی، مذهبی در شهرستان تأکید کرد و گفت: اگر ادارات در برنامه های اجرائی با یکدیگر همکاری و تعامل داشته باشند قطعأ آن برنامه به بهترین نحو ممکن اجرا می شود.

وی با اشاره به اینکه مسائل فرهنگی یکی از دغدغه‌های ماست، افزود: فعالیت در حوزه‌های فرهنگی باقیات صالحات هم در بر خواهد داشت و امیدواریم با همکاری فعالیت‌های چشمگیرتری داشته باشیم.

محمودی در خاتمه ، برای همکاری با کلیه ادارات در انجام مراسم فرهنگی و مذهبی و همچنین مناسبتهای ملی اعلام آمادگی کرد.

ارسال نظر