اگر به سوریه حمله کنند ما چه کنیم؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 443 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 5:45 ب.ظ، یکشنبه، 17 شهریور، سال 1392 نظرات ۶ نظر

دیگر کار رژیم صهیونیستی به شماره افتاده است و نا کارآمدی آن حتی برای دولت مردان آمریکا نیز ثابت شده است و هر روز با لابی گری در پی انجام فتنه ای جدید برخلاف خواست ملت ها برای بقاء خود هستند و با ناامیدی شمشیرهای پنهان خود را صیقلی می دهند و با تمام توان در جهان اسلام فتنه بپا می کنند.

downloadبه گزارش سرویس سیاسی رادکانا، اگر آمریکا به سوریه حمله کند آیا ایران باید کاسه چه کنم، چه کنم در دست بگیرد و به امید شعار عدالت و امید، از آرمانهای خود دست بکشد و بزرگترین متحد روز سخت خود را کنار بگذارد و برای شکم و لباس مردم سکوت اختیار کند تا کدخدای روستای جهانی با دار و دسته اش از چشم مردم سوریه و ازسرهای ملت با غیرت سوریه مناره بسازد و ما پس از قطع شدن دست عباس و سرحسین تواب شویم و پس از آن دست به خودکشی سیاسی بزنیم تا در کمال امنیت خاطر، آمریکا ترتیب ما راهم بدهد؟!

اگر آمریکا شاخ و پنجه نشان می دهد، تیزی شاخ و پنجه اش متوجه مردم آواره و دربدر سوریه است که مدت مدیدی نتوانسته با همه حمایت های بین المللی خود خدشه ای در حیسیت و اعتبار ملت مبارز و مسلمان سوریه وارد کند.

یا به دنبال  پاره کردن شکم شیر نر خاور میانه، روزشماری می کند و خیال آسوده دولت مردان و ملت ایران را می طلبند تا با خیال آسوده پس از پاره کردن شکم سهراب دمار از روزگار رستم در بیاورد.

مگر سرنوشت امروز اخوان المسلمین مصر تجربه کمی است؟! اول آنان را بازی دادند و انقلاب شان را منحرف کردند و امروز که دولت کودتا سرکار آمده دستور انحلال اخوان المسلمین را صادر کرده و دیکتاتوری که تا مرفق دستش به خون مردم و شهدای مصر آلوده است را آزاد رها کرده تا باز بچرد و به اصطلاح بخرامد و به ریش مردم مصر بخندد.

 آیا باز ما باید بازی بخوریم؟! و باز به بازی موش و گربه آمریکا گوش فرادهیم؟!

بهوش باشید ولله دشمن تا پشت درهای شما آمده و خلخال از پای زنان میکند.

 البته ممکن است خانه های شیک و ماشین های لوکس و ابن و اب ها که دور وبر بعضی ها را گرفته اند توهم دوستی آمریکا را در دماغ برخی ساده لوح ها تازه کرده باشند و با چند شعار و اطلاعیه نقش لولو سرخرمن را بازی کنند اما آنطرف حقیقت جنایت خوابیده و دولت مردانی که (صهیونیست ها و عرب مرتجع)مستحصل شده اند و آمریکایی که در جریان سوریه فقط هدف داشت بدون رو شدن دستش در پشت قطر و عربستان  و ترکیه سنگر بگیرد امروز با فشار لابی های صهیونیست با مجوز کنگره می آید تا حیسیت بدر و حنین انقلاب محمدی خمینی کبیر را بکوبد و لشگری را آورده که با سجده بر شیطان، خواب تخریب کعبه دلها را می پرورانند وما همچنان باید بگوییم زمستان هوا سرد است…! تابستان هوا گرم است…!، زراعت ما را کی جمع کنیم …!، خانم ما پشت پرده است نامحرم او را می بیند اگر ما نباشیم …!

بهتر است کوفه بعد از علی تکرار نشود! بهتر است سخن ابوحریره ها منتشر نشود! بهتر است شمشیر علی در نیام و زبان سید علی درکام نباشد! تا زینب کبری آواره نشود و خانه ای که محمد،خدیجه و علی بنا کرده اند دست معاویه و منصور دوانقی و… نیفتد و خلاصه تاریخ را یک بار تکرار بس است و بار دومی نباشد یا در معرکه می میریم و یا معرکه گردانها را می گیریم والسلام …!

بدانیم  جنگ صفین تکرار می شود فقط زمان و مکان آن تغییر می کند امروز در سوریه جای خوارج را سلفی ها و تکفیری ها گرفته اند امروز شمشیرقیص، ابن ملجم ها، شمرها در دست عربستان و قطر و ترکیه است. امروز قرآن ها را سرنیزه کرده اند و مالک اشتر علی (سپاه) را با کلام و تهدید می خواهند ساکت کنند و زبان علی را با دوستان دیروزش…

امروز عمارها باید زبان بگشایند وصف بندی ها را مشخص کنند این عماریون…

دیگر کار رژیم صهیونیستی به شماره افتاده است و نا کارآمدی آن حتی برای دولت مردان آمریکا نیز ثابت شده است و هر روز با لابی گری در پی انجام فتنه ای جدید برخلاف خواست ملت ها برای بقاء خود هستند و با ناامیدی شمشیرهای پنهان خود را صیقلی می دهند و با تمام توان در جهان اسلام فتنه بپا می کنند.

در این راه از هرجنایتی که تا بحال بشریت مرتکب نشده است ابایی ندارند و ما با سکوت و کوتاه آمدن خود فقط به دشمن زمان می دهیم تا امیدهای امیدوار ملت ها را از آنان بگیرد و یکی یکی سر دوستان ما و دشمنان خود را ببرد و خاورمیانه دلخواه خود را بسازد و یقینا در آن خاورمیانه جایی برای دوستان انقلاب خمینی (ره ) نیست.

اگر آنان بر اصول باطل خود هم قسم شده اند چرا ما بر اصول ثابت خود هم قسم نشویم.

آگر آنان بر دروغ خود پا فشاری می کنند چرا ما بر حق خود پا نفشاریم.

اگر آنان شمشیر از رو کشیده اند چرا ما شمشیر از رو نکشیم حالا که می توانیم و فردا دیر است.

اگر به سوریه  حمله کنند ما چه کنیم…!؟ علی (ع) درنهج البلاغه تکلیف را روشن کرده است: سرت را به خدا بسپار قبضه شمشیرت را محکم بفشار و پاهایت را استوار کن وچشمت به انتهای صف دشمن باشد.

سوریه محل امتحان دوستان علی و دشمنان علی است، پاهای جمل را باید قطع کردحتی به قیمت طلحه و زبیر.

سوریه میدانی است که در آن باید باید خیبر تکرارشود و سر مرهب به سنگ کوبیده شود و درب خیبر از جا کنده شود زیرا پنجه های سید علی و تفکر محمدی پشت آن است.

بهوش صفین و جملی در کار نیست وقتی شیران سید علی می قرندو زهره آمریکا و صهیونیست را ترکانده انداینجا میدان خیبر و روز خیبر  است…

نویسنده رادکانا: محک

علیرضا مصدق می گوید:

آخ که میمیرم برای این تحلیلهای ابدوغ خیاری شما .وقتی امریکا اسکله های ایرانی را بمباران کرد چه کردید ؟ وقتی امریکا هواپیمای مسافرتی را زد چه کردید؟ وقتی عربستان حجاج را کشت چه کردید ؟ وقتی عراق شهرهای مارا بمبماران شیمیایی کرد چه کردید. حتی وقتی افغانها دیپلماتهایمان را کشتند چه کردید.وقی پاکستانها گنجی راشهید کردند چه کردید.وقتی وقتی وقتی وقتی………………….
آی یک نفر پیدا شود این عزیزان مرا از خواب بیدار کند.از خواب یا از توهم .نمیدانم.

noor می گوید:

سلام ظاهرا شما ایرانی نیستی؟

حسين می گوید:

جناب آقای مصدق از اینکه به تحلیل هاتوجه نموده اید ونظرتان را داده اید جای امید واری است وخوب است . بنظر شما اگر درهشت سال دفاع مقدس ،رزمندگان اینگونه فکر می کرندایا ما اینجا که امروز هستیم بودیم این راهی است که شهدا بما آموخته اند تحلیل ما هم بر اساس همین واقعیت هایی است که در بستر منطقه اتفاق می افتد وقتی کسی تحلیلی را ملاحظه می کند مشخص می شود آنقدر هم آب دوغی نیست !با تشکر

اميرعلي می گوید:

علیرضا خان مصدق شهدا می گویند :درمسلخ عشق جز نکو را نکشند روبه صفتان زشت خورا نکشند گر عاشق صادقی زمردن مگریز مردار بود هر آنکه اورا نکشند.
اگر شهدا رفتند دلیلش این است که زنده بودند وبه تعبیر شاعر (فرخی یزدی ) مردار نبودند مسئولیت پذیر بودند وچون به مسئولیت خود عمل کردند وعاشق صادق بودند وزشت خو نبودند خداوند به گلوله شیطان بزرگ آنان را به رستگاری رساند همچنانکه علی (ع) به دست شقی ترین مردم زمان خود ابن ملجم به شهادت رسید که تکلیفش با خداوند است اما هرکس تکلیفی دارد و مسئولیتی لابد تحلیلگر محترم هم به تکلیفش عمل کرد و نخواست مردار باشد اما مامنتظریم ببینیم شما چگونه عمل می کنید ….

ناشناس می گوید:

زمانی که لبنان در آتش خشم یهود شعلور بود عده ای از رزمندگان از امام تقاضای حضور در لبنان را کرده اند امام (ره) فرمود راه قدس از کربلا میگذرد واین سخن ریشه روایی داردامروز هم ما گوش به فرمان امام ومقتدای خود سید علی هستیم هرچه ایشان فرمایش کنند همان نظر ماست . ولا غیر

noor می گوید:

احسنت

ارسال نظر