اگر رئیس جمهور بودید چه می کردید؟/ به نظر شما دولت ها باید چه مواردی را در اولویت قرار دهند؟
تعداد بازدید تعداد بازدید: 380 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 1:48 ب.ظ، یکشنبه، 21 تیر، سال 1394 نظرات ۳ نظر

شما مخاطبان شفاف اگر رئیس جمهور بودید چه می کردید؟ چگونه از حجم انتقادها کم می کردید؟ اولویت شما برای حل مشکلات چه بود؟ به نظر شما دولت ها باید چه مواردی را در اولویت قرار دهند؟ به دولت یازدهم چه پیشنهادی می دهید؟…

141911_423به گزارش رادکانا، در هر برهه ای از تاریخ انتقاد به نحوه عملکرد دولت ها امری طبیعی است و همواره گلایه هایی در این خصوص وجود دارد.

در 8 سال حیات دولت نهم و دهم اما انتقادها به نحوه عملکرد دولت احمدی نژاد آنقدر رنگ و بوی جدی به خود گرفت که از طرح های اقتصادی دولت او، مانند مسکن مهر و یارانه نقدی تا طرح های سیاسی و اجتماعی همه و همه مورد انتقاد شدید قرار گرفت و این انتقادها هنوز هم در دولت یازدهم پا برجاست.

با روی کار آمدن دولت حسن روحانی با شعار تدبیر و امید نیز گلایه ها بعد از گزارش 100 روزه و عملی نشدن وعده های اقتصادی زیاد تر و زیاد تر می شود و افکار عمومی و رسانه ها از عملکرد اقتصادی دولت انتقاد دارند.

این در حالی است که به نظر می رسد دولت روحانی تمام تمرکز خود را برای مذاکرات هسته ای و رفع تحریم ها گذاشته و در این بین از بسیاری از مسائل دور مانده است.

در هر حال انتقادها و گلایه ها از بیکاری، فقر، گرانی مسکن، خودرو، وضعیت بد فرهنگی، افزایش طلاق و …. همواره ادامه دار می شود.

شما مخاطبان رادکانا اگر رئیس جمهور بودید چه می کردید؟

چگونه از حجم انتقادها کم می کردید؟

اولویت شما برای حل مشکلات چه بود؟

به نظر شما دولت ها باید چه مواردی را در اولویت قرار دهند؟

به دولت یازدهم چه پیشنهادی می دهید؟

نظرات خود را بدون توهین به اشخاص حقیقی و حقوقی برای ما ارسال کنید.

بدیهی است رادکانا از انتشار نظرات توهین آمیز معذور است.

انتهای پیام/

فرجی می گوید:

داخل سایتش عکس با شاگرداش داره..میتونی دانلود کنی

امینی می گوید:

جواب سولات1- نمیتوانیم در جایگاه رئیس جمهور باشیم 2-بدبینی که در بین مردم بوجود آمده را با کوشش و تلاش شبانه روزی رفع میکردیم3-اولویت ولایتمداری و درچارچوب سند چشم انداز و اقتصاد مقاومتی و … کارکردن بود4-اولویت دولتها خودشان را وقف مردم کردن در عمل نه درشعار5-پیشنهاد من به دولت یازدهم استفاده نکردن از فتنه گران و عوامل آنها درتصمیم گیری کشور هرچند این کار برایشان زیاد سخته چرا که حدود 90درصد از اطرافیان خودشان در فتنه یا به صورت مستقیم و یا غیر مستقیم دخیل بودند و عده ای که نبودند هم دارند آنها را حمایت میکنند و قبولشان دارند.و در پایان آرزوی موفقیت برای دولت داریم.

جواب می گوید:

این حرف ها را قرار بود در ضیافت افطاری جناب رییس جمهور برای نخبگان بزنیم که لغو شد(10 تیر)البته حرف باد هواست ولی چیزهایی که واقعا مملکت ما نیاز داره.اولا جراحی بزرگ سیستم اداری کشور ما که کسی شک نداره که سیستم فاسدی هست میخوایم 2 میلیون وام بدیم طرف 800 تومن خرج میکنه تا وام دو میلیونی بگیره!و چقدر متاسفانه در ادارات ما زد وبند صورت میگیره و خارج کردن اقتصاد از دست یه عده ی خاص.دوم حمایت از کشاورزها به گونه ای که خودشون محصولات خودشون رو عرضه بدن مقابله همه جانبه با دلالان محترم !که از زمین کشاورزی تا بازار قیمت 10 برابر نشه.سوم برخورد رک وصریح دولت با اغنیا و حذف یارانه آنها به معنای واقعی!!و اختصاص بخشی از در آمد یارانه ها به عنوان وام به مردم برای تعویض وسایل پر مصرف خانگی!!(این همه وام 1000 میلیاردی یه نفر میگیره!!)چهارم کاهش تعداد دانشگاههای کشور با حذف دانشگاههای ضعیف از نظر علمی تا واقعا اعتبار مدرک علمی بالا برود و لیسانسه دانشگاه تهران با لیسانسه دانشگاه یالغوز آباد مقایسه نشود و هم چنین محرومیت 1 ساله خانم های محترم بعد از 2 بار عدم قبولی در کنکور.(علت این گفته من کسی که زحمت نکشیده لیسانس یا فوق قدر موقعیتشو نمیدونه و تا میشه اهمال میکنه معمولا.در مورد دوم هم مردها نباید بیکار باشند و امروز میبینیم تحصیلات خانمها بهتر از آقایون هست و مرد ها مجبورند که به کارهای آزاد رو بیارند تازه واقعا اگر بخواهیم درست نگاه کنیم عمر بیشتر جوونها تو دانشگاه تلف میشه)پنجم هر 4 سال یکبار آزمون از اساتید محترم دانشگاه گرفته بشه که یه موقع بیسوادتر نشده باشند.(علت این موضوع دانشگاه ما خروجی اش مقاله هست ولی دانشگاه باید نیروی متخصص تولید کند!!!!!!!!و این خروجی غلط باعث هدر رفت سرمایه ها می شود) .پنجم عدم استفاده از کلید واژه هایی که فضای کشور را ملتهب می سازد(مثلا باید فلانی و فلانی در سال88 یه کاری کردند آزاد بشند که تو این شرایط این حرف به صلاح مملکت نیست ) و استفاده از نیروهای متخصص بدون نگاه جناحی که صورت نگرفته!!ششم ترویج سرگرمی های مفید(سرگرمی های مفید سرگرمی هایی که باعث افزایش خلاقیت در جامعه بشه مثل روباتیک نه سرگرمی هایی که فقط هزینه برق رو دست دولت میندازه مثل بازی های ویدئویی)هفتم الگو گرفتن و اقعی از دو کشور ژاپن و کره جنوبی و شناساندن چنین الگوهای موفقی به مردم ما.ژاپنی که نه نفت دارد و نه کشاورزی خاصی(متاسفانه مردم ما الگوی بدی را انتخاب کردند ما فقط از اروپاییان محترم برهنگی و مسایل غیر اخلاقی را یاد گرفتیم چون الگوی دیگری نشان داده نمیشود.تلاش ژاپنی به اضافه ایمان به خدا میتواند انقلابی کند)و …………..

ارسال نظر