اگر رد صلاحیت شوم گریه می کنم!
تعداد بازدید تعداد بازدید: 546 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 10:37 ق.ظ، دوشنبه، 23 اردیبهشت، سال 1392 نظرات بدون نظر

اسفندیار رحیم مشایی در پاسخ به سوال خبرنگاری مبنی بر اینکه “در صورت رد صلاحیت شدن چه می کنید ؟ ” ، پاسخ داد : اگر رد صلاحیت شوم گریه می کنم !

thumb287-6bafea3ba3fab16606499760401bdf24اسفندیار رحیم مشایی  در پاسخ به سوالی در خصوص علت حمایت احمدی نژاد از وی خاطر نشان کرد: این سوال را باید از خود احمدی نژاد بپرسید.

وی همچنین به این سوال که “در صورت رد صلاحیت شدن چه می کنید ؟ ” ، پاسخ داد : اگر رد صلاحیت شوم گریه می کنم !

مشایی همچنین در رابطه با احتمال رد صلاحیتش افزود : اگر رد صلاحیت شوم صد در صد کنار می روم.

این کاندیدای ریاست جمهوری به سوالی در مورد پذیرش فرمایشات مقام معظم رهبری گفت: حرف حضرت آقا را صد در صد قبول دارم.

مشایی در پایخ به این سوال مبنی بر اینکه ” آیا درست است که در بدنه دولت انحراف ایجاد شده ؟ ” از جواب صریح امتناع ورزید و ابراز نمود: خودتان می توانید تشخیص دهید.

این کاندیدای یازدهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری در مصاحبه دیگری گفته است: در بحث رد صلاحیت من، سوال‌های زیادی شده که من در پاسخ به همه می‌گویم که همه ما، اعم از از یک نفر که در انتخابات حضور پیدا می‌کند و رای خود را به صندوق می‌اندازد، تا هرکس که در جریان برگزاری انتخابات فعالیت دارد، تا مسئولان رده بالاتر در دولت و انتخابات، همه باید در چارچوب قانون عمل کنیم.

مشایی همچنین اظهار کرد: برخی پیش از این نگرانی داشتند و از شش ماه قبل و هنوز انتخابات شروع نشده، گروهی از رد صلاحیت حرف می‌زدند. گویا آن‌ها امیدی جز این ندارند. / 8دی

ارسال نظر