اگر روزی به تمامی خواسته های دشمنان بله بگوییم باز به توطئه چینی علیه ایران اسلامی برمیخیزند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 467 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 2:42 ب.ظ، دوشنبه، 25 فروردین، سال 1393 نظرات بدون نظر

فرشاد آزاد گفت: دشمنان این سرزمین اسلامی در پی حذف فناوری هسته ای هستند و پارلمان اتحادیه اروپا از سوی خود قطعنامه ای احمقانه صادر می کند و منافقین و گروهک ها از دهه ۶۰ بهترین فرزندان این آب و خاک را به شهادت رساندند و ما می دانیم که قضیه هسته ای بهانه ای بیش نیست و یقینا بدانند ما کشوری هستیم که ۳۰ سال تلاطم داشتیم و اگر روزی ما به همه خواسته های آنان بله بگوییم باز به توطعه چینی علیه ایران اسلامی برمی خیزند.

IMG_7563به گزارش رادکانا، فرشاد آزاد خادم الشهداء بسیجی که افتخار حضور در زمان ورود حضرت امام خامنه ای «مدظله العالی» به مناطق عملیاتی جنوب را داشتند.

وی هر ساله در مناطق عملیاتی جنوب به عنوان یک خادم به خدمتگزاری می پردازد.

این خدم بسیجی سالها قبل فیلمی مستند با عنوان “دیدار با جانبازان شیمیایی بهبهان” در شهرستان بهبهان استان خوزستان تولید کرد که بارها از شبکه یک رسانه ملی پخش شد.

فرشاد آزاد از دوستان رحیم احمدی روشن پدر دانشمند هسته ای ایران مصطفی احمدی روشن می باشد که در سفر اخیر خود به استان گلستان به گفتگوی اختصاصی با پایگاه خبری تحلیلی رادکانا پرداختند.

IMG_7561

وی در این گفتگو ضمن عرض سلام و صلوات بر محمد و آل  طاهرینش و سلام و درود بر روح پر فتوح امام (ره ) و شهیدان والامقام و آرزوی توفیق،سعادت و سلامتی برای حضرت امام خامنه ای(مدظله العالی) گفت: مقام معظم رهبری امسال به استان خوزستان تشریف آوردند و قدومشون مبارک شد با دیدار با شهدا و خاطراتی که ایشان فرمودند.

این خادم الشهداء افزود: ایشان در این بازدید نکته هایی مهم و ارزشمندی در مورد جنگ بیان کردند که سرلوحه جوانان ما و آینده نسل ما می باشد.

فرشاد آزاد اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب به موضوع مهمی اشاره داشتند این بود که: در خصوص مکان هایی که برای شهدا احداث می شود بجای استفاده از واژه یادمان از واژه زیارتگاه استفاده کنید و اینکه یک قرارگاه فرهنگی و متمرکزی را در جامعه ایجاد کنیم و تمام واحدهای فرهنگی بصورت متمرکز همانند مبحثی مهمی که حضرت آقا مدنظرشان می باشد به نحواحسن اجرا کنیم.

این مستندساز بسیجی به تفکر جهادی اشاره کرد و گفت: در خصوص تفکر جهادی باید به این عرصه برسیم که در هشت سال دفاع مقدس دیدیم رزمندگان ما چگونه جهاد فرهنگی کردند؛ یعنی با اعتقاداتی که داشتند با برخی مسائل آن زمان مبارزه کرده و ثابت کردند که ما دارای فرهنگ اسلامی قوی در جهان هستیم.

وی افزود: ما به عینه دیدیم شهدا چگونه از دنیا دل کندند و این خود یک فرهنگ غنی اسلامی برای نسل جدید ماست و همانطور که مقام معظم رهبری فرمودند اینها افسران جنگ و سربازان نظام اسلامی هستند.

IMG_7570

آزاد به گرفتن اذن ورود از شهدا برای سفر به هر شر اشاره کرد و بیان داشت: چقدر ارزشمند است هر زمان که به هر شهری سفر می کنیم برای ورود به آن شهر اذن ورود از شهدای آن شهر بگیریم؛ یعنی اینکه ابتدا بعد از ورود به هر شهر اول به سراغ شهدای آن شهر برویم و آنان را از نزدیک زیارت کنیم و هر زمان گره ای در زندگیمان وجود دارد بواسطه آنان که مهمانانشان در شهرشان هستیم گره از آن مشکل باز کنیم و دوم اینکه همیشه سعی کنیم پیرو ولایت و رهبری باشیم و سربازان خوبی برای مولا و مقتدامون باشیم.

فرشاد آزاد در ادامه این گفتگو به مبحث فناوری هسته ای پرداخت و اظهار داشت: همچنین همانگونه که حضرت آقا در خصوص فناوری هسته ای فرمودند و واقعا بیانات ایشان را باید به این مصداق تشبیه کرد: اگر روزی گرگی تبدیل به میش شود باید متعجب شویم، لذا ما می دانیم آمریکا گرگی نیست که تبدیل به میش شود بلکه همیشه درصدد توطئه چینی علیه ایران اسلامی است.

وی افزود: دشمنان این سرزمین اسلامی در پی حذف فناوری هسته ای هستند و پارلمان اتحادیه اروپا از سوی خود قطعنامه ای احمقانه صادر می کند و منافقین و گروهک ها از دهه 60 بهترین فرزندان این آب و خاک را به شهادت رساندند و ما می دانیم که قضیه هسته ای بهانه ای بیش نیست و یقینا بدانند ما کشوری هستیم که 30 سال تلاطم داشتیم و اگر روزی ما به همه خواسته های آنان بله بگوییم باز به توطعه چینی علیه ایران اسلامی برمی خیزند.

آزاد تصریح کرد: آخرین حرفم این است که به تمام بسیجیان و مردم ایران می گویم همیشه تابع ولی فقیه باشند، یقینا حضرت آقا اشرافیت کامل تری از ما دارند چون ما یک بعد از جامعه را می بینم اما ایشان در سطح جهان اسلام “داخل و خارج” را می بینند.

در پایان ان شاالله سربازان خوبی برای مولا و مقتدامون امام خامنه ای «مدظله العالی» باشیم.

IMG_7562

وی در خاتمه در این گفتگو خاطره ای از برپایی جایگاه سخنرانی مقام معظم رهبری در منطقه عملیاتی جنوب در سال 93 بازگو کرد که شنیدنش خالی از لطف نیست:

برای ورود حضرت آقا به منطقه عملیاتی جنوب بنده برای برپایی جایگاه سخنرانی ایشان در آنجا حضور داشتم و در کنار دیگر دوستان بسیجی مشغول برپایی آن شدیم.

به نوعی باید یادآور شوم اگر ساخت این جایگاه را به هر ارگان و تشکیلاتی واگذار می کردند زمان زیادی را صرف برپایی آن می کردند ولی عشق به شهدا، عشق به ولی امرمسلمین باعث شد این جایگاه را در عرض 24 ساعت راه اندازی کردیم.

اینجا دیگر کسی فرمانده نبود، سردار نقدی و دیگر مسئولین به عنوان یک خادم، به عشق رهبر همه دست به کار و کارگری می زدند و همت بلندی داشتند؛ اینجا دیگر بالا و پایین نبود، کوچک و بزرگ نبود، بلکه همه در یک سطح بودیم.

بچه ها این جایگاه را عاشقانه برپا کردند و به عشق رهبرشون جایگاهی ساختند که بی نظیر بود.

آن روز ما در مناطق عملیاتی جنوب دوباره به رهبرمون لبیک گفتیم و با شهدا عهد محکمی بستیم لذا عهدی که با شهدا بسته می شود قابل شکست نیست.

دشمنان ما بدانند اگر روزی توانستند شهادت و ایثار را از ما بگیرند یقینا بدانند کشور ما را فتح کردند و مطمئنا این آرزو را به گور خواهند برد.

ارسال نظر