اگر نام این شهدا، گمنام شده است ما مقصر نیستیم اما اگر راه شهیدان گم شود و به فراموشی سپرده شود ما مقصریم.
تعداد بازدید تعداد بازدید: 878 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:19 ق.ظ، پنج شنبه، 30 آذر، سال 1391 نظرات بدون نظر

در شب وداع با سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس که در عملیات والفجر ۸ در منطقه فاو در سنین ۱۸، ۱۹ و۲۱ به شهادت رسیدند مراسم وداع از سوی مردم ولایتمدار و شهیدپرور روستاهای دنگلان ، سرکلاته و محله ولاغوز و مردم شهر کردکوی با این ۳ شهید والامقام گرفته شد.

IMG_1198به گزارش خبرنگار رادکانا، در شب وداع با سه شهید گمنام هشت سال دفاع مقدس که در عملیات والفجر 8 در منطقه فاو در سنین 18، 19 و21 به شهادت رسیدند مراسم وداع از سوی مردم ولایتمدار و شهیدپرور روستاهای دنگلان ، سرکلاته و محله ولاغوز و مردم شهر کردکوی با این 3 شهید والامقام گرفته شد.
در مسجد جامع شهرکردکوی که با حضور معاون سیاسی امنیتی استانداری گلستان وفرماندار ومردم این شهرستان برگزار شد جمشیدی معاون سیاسی امنیتی استاندار در شب وداع با 3 تن از شهدای گمنام شهرستان کردکوی با یاد از شهدا و فداکاری های آنها گفت: چه بسا بسیاری از این شهدا خود می خواستند گمنام بمانند و همچون فاطمه زهرا (س) اثری نداشته باشند.
وی تصریح کرد: اگر نام این شهدا، گمنام شده است ما مقصر نیستیم اما اگر راه شهیدان گم شود و به فراموشی سپرده شود ما مقصریم.
ایشان با اشاره به روایات قرآن و سیره پیامبر اکرم و ائمه معصومین به این موضوع که چه کنیم راه شهدا گم نشود؟ افزود: اطاعت پذیری و مطیع بودن به فرماندهی دین که امروز در نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران جایگاه ولایت، حاکمیت دارد و در رأس امور آقا  و مولایمان و امام راحلمان که با مدیریت داهیانه و مقتدرانه  ولی امر مسلمین جهان مرجعیت ولایت مطلقه فقیه می باشد.
معاون  سیاسی امنیتی استانداری گلستان در جمع مردم شهید پرور کردکوی افزود: کسی که مدعی است که باید راه شهدا گم نشود باید اهل بصیرت و آگاهی باشد و بهره مند از بصیرت پیروز و استوار است و اما کسی که خیلی فعال باشد و از مسیر خود برود یعنی وجودش حاضر بی بصیرت باشد، در این میدان معنی ندارد و عالم غیر بصیر عالم غیر طریق است .
جمشیدی در پایان با توجه به نقطه ای که در قیامت شهدا شفاعت می کنند افزود:  شهدا شفیع هستند در قیامت و اینکه آیا شهدا از رونده راه شفاعت می کنند یا از گمراه!!؟ همه می خواهیم فردای قیامت از شفاعت شهدا بهره مند شویم یک را ه وجود دارد و آن رهروی از آموزه های وحیانیو رفتار علوی که امروز پرچمدار این سنت و رفتار جایگاهی دارد بنام ولایت مطلقه فقیه و کسی نیست جز حضرت آیت ا… عظما الامام خامنه ای (مد ظله العالی
)

IMG_1009

ارسال نظر