اگر یونسی نمی‌تواند جلوی دهانش را بگیرد، رئیس جمهور فکری کند
تعداد بازدید تعداد بازدید: 531 تاریخ ارسال تاریخ ارسال: ساعت 11:02 ق.ظ، چهارشنبه، 17 اردیبهشت، سال 1393 نظرات یک نظر

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: مسائلی که یونسی عنوان کرده، اولین اظهارات وی علیه مصالح نظام نیست و این فرد تا کنون چندین بار چنین سخنانی را مطرح کرده است.

2014-02-22-11-29-46به گزارش رادکانا، حجت الاسلام سید علی طاهری نماینده مردم گرگان . آق قلا و سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی ،‌ در واکنش به اظهارات اخیر علی یونسی اظهار داشت: مسائلی که یونسی عنوان کرده، اولین اظهارات وی علیه مصالح نظام نیست و این فرد تا کنون چندین بار چنین سخنانی را مطرح کرده است.

وی افزود: این اظهارات به طور قطع در درجه اول به شخص حسن روحانی و دولت ضرر می‌زند؛ لذا دولتی‌ها باید در این زمینه تدبیر لازم را به خرج دهند.

طاهری تاکید کرد: اگر آقای یونسی نمی‌تواند جلوی دهانش را بگیرد، رئیس جمهور فکری کند و وی را عوض کند.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی خاطرنشان کرد: این اقدامات و سخنان روحانی مخالف شعار تدبیر است و دولت باید این افراد را از دولت حذف کند.

وی همچنین در خصوص برخورد مجلس با یونسی گفت: بنده و آقای سالک (رئیس کمیسیون فرهنگی) تذکر کتبی خطاب به رئیس جمهور را امروز در خصوص رفتار یونسی به هیئت رئیسه تقدیم کردیم.

چندی پیش دستیار ارشد رئیس‌جمهور در امور اقوام و اقلیت‌های دینی و مذهبی و در جمع یهودیان شیراز نسبت به بازگشت نشان شیر و خورشید ابراز علاقه کرد و با توجیهات خاص خود ادعاهایی را مطرح کرده است که با سکوت مسوولان دولتی و انتقاد مردم انقلابی همراه بوده است.

یونسی درباره نماد شیر خورشید گفته بود که عده‌ای خیال می‌کردند نماد شیر و خورشید در میان پرچم ایران یک نماد سلطنتی است اما اینگونه نیست.

یونسی در ادامه اظهارات عجیبش ادامه داد: شیر نماد حضرت علی(ع) و خورشید نماد حضرت محمد(ص) است و تنها تاجش مربوط به شاه بود.

وزیر سابق اطلاعات اضافه کرد که “اگر به من باشد، هلال احمر را تغییر می‌دهم و شیر و خورشید را جایگزین آن می‌کنم؛ البته برای هلال احمر هم احترام قائلم.”

این سخنان در حالی است که امام راحل(ره) همواره بر حذف این نمادها که به عنوان ویترین و نماد نظام طاغوت بودند، تاکید داشتند.

آفتاب دل می گوید:

سلام خیلی سایت قشنگی دارید ، خسته نباشد همکار محترم ما سایت زیبای شما رو تو قسمت پیوندهای استانی سایت خودمون لینک کردیم اگه شما هم دوست داشتید و براتون امکان داشت سایت http://www.aftabedel.com/ رو تو سایت خودتون تو قسمت پیوندها لینک کنید ممنون.

ارسال نظر